Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fog még valaha kívánni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még valaha kívánni a párom, vagy végleg elrontottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elképzelhető, hogy kicsit túlgondolom/komplikálom, de megpróbálom rövidre fogni.


Lassan 11 éve vagyunk együtt, nincsenek illúzióim, viszont 5 hónapja nem szexeltünk. Előtte azért megvolt a havi átlag 2-3, ami szintén nem sok, de számomra (saját bevallása szerint neki is) teljesen kielégítő volt, mert a párom pontosan tudja, mire van szükségem.


Sajnos kialakult nálam egy öröklődő, nőgyógyászati probléma, ami miatt a libidóm az esetek többségében egyenlő a nullával. Emiatt az utóbbi pár hónapban (illetve munka miatt is...) sok esetben visszautasítottam a közeledését, amit látszólag nagyon megértően fogadott, sőt, biztosított a támogatásáról.


Semmi nem változott közöttünk, ugyanúgy figyel rám, jókat beszélgetünk, filmezünk, vannak programjaink stb. - viszont az utóbbi két hónapban egyáltalán nem közeledik felém (értsd, nem kezdeményez). Ezelőtt mindig ő volt a fél, aki megkívánt, letepert - nőnek tudtam magam érezni mellette. Ha egyszer-kétszer nem is, de elég volt csak egy icipici utalás a részemről, és már robbant is.


Ez teljesen megszűnt. Néha, amikor kedvem lenne, ezekre a korábbi, apró utalásokra teljesen immunis lett, inkább mindig összebújás, cirógatás lesz a vége.


Fel tudnám benne lobbantani benne a régi tüzet? Szerintetek van valakije, végleg megunt?


Hogy tudnám ezt elegáns, non-verbális módon megoldani?


Köszi, hogy elolvastad!



2020. okt. 26. 11:24
1 2 3 4 5
 41/49 mindentudó99 ***** válasza:
9%
Esetleg videót is tehetsz fel 😁😁
2020. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem amiatt van veled mert szeret, ha nincs szex, akkor más oka nem lehet.
2020. okt. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Srácok, köszi mindent! Jelentem, bombasztikus volt a tegnap este, még most is somolygok :))))


Egy dolog viszont megint aggaszt... Miután (bocsánat a vulgaritásért) megcsinálta nekem többször is a szépet, utána ugye viszonozni akartam az odaadását. Erre finoman eltolt, és azt mondta, hogy ne haragudjak, ne fáradjak, ehhez most már fáradt.. Értsd, nem ment el egyszer sem az együttlétünk során.. Ezt most mire véljem? Ez sem fordult eddig elő soha... Szerintetek?

2020. okt. 27. 08:37
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már nagyon kiábrándult beloled, és csak a te kedvedért fekudt le veled. Légy kitartó, egy letámadós szex nem elég arra, hogy újraépítsd a sexualitást és a szenvedélyt koztetek. Tobbszor és kulon féle modon kell neked erotikát csempészni a kapcsolatba. Elvégre mégis csak a no a sexy, ő tudja kelletni magát.

Amugy meg ugyan azt tudom mondani, amit eddig mmindenki, hogy beszéld meg vele. Mi nem találhatjuk ki mi baja van. Lehet tényleg nehéz napja volt és fáradt volt csak, ami személy szerint butaság, mert ahhoz hogy leszopják neki csak fekudni kell...

2020. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
#44 Ettől tartok én is... azért reméltem, hogy lebeszéltek róla - mondván, micsoda hülyeség. Azért köszi! Nincs más hátra..
2020. okt. 27. 10:07
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha hónapok óta nem volt szex a kapcsolatban, akkor simán lehet, hogy naponta kiverte 3-4 alkalommal. Ha így teltek az előző napok is, akkor nem várható el, hogy eldurranjon. Főleg ha már nem 20-on éves.

Nyugodtan írj ma olyan üzenetet, hogy "remélem, ma belém élvezel, mindegy hogy a puncimba vagy a számba..."!

Örülök, hogy mertél és tudtál tenni a boldogságodért!

2020. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! Csak így tovább! Azon meg ne aggódj, hogy ő nem ment el. Majd el fog😉 lehet faradt volt, esetleg ragorcsolt, h mi lehet ez a valtozas. Legyel kitarto, meg fogja hozni a gyumolcset! Szurkolok!
2020. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Kösziiii 🥰🥰🥰 Ti vagytok a legjobbak! Nagyon hasznos válaszokat, ötleteket kaptam tőletek! ❤️ Remélem lassan minden rendben lesz, én rajta leszek.
2020. okt. 28. 09:57
 49/49 anonim ***** válasza:
60%

#44-es

"Lehet tényleg nehéz napja volt és fáradt volt csak, ami személy szerint butaság, mert ahhoz hogy leszopják neki csak fekudni kell..."


Tévedsz, ha azt gondolod, hogy a férfinek nem fáradtság az orál. Az erekciót fenn kell tartani, és neki is bele kell vinnie magát, hogy el tudjon menni. Ha fáradt, nem fog. Te talán bármilyen fizikai, mentális fáradtság mellett készen állsz az orgazmusra?

A férfi sem. Mégha csak szopják is, felpörög a pulzusa, a légzése, megfeszülnek az izmai, és erekciót kell megtartania. Erre nem mindig van elég erő.

2020. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!