Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt csinálhatom a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csinálhatom a barátomnak vagy rossz vége lenne?

Figyelt kérdés
Többször gondoltam rá az évek során, hogy milyen jó lenne azzal keltenem, hogy elkezdem orálisan kényeztetni mikor még alszik. Felhoztam neki egyszer a témát, de elterelte a szót. Barátnőm szerint ilyesmivel vigyázzak, mert konszenzus hiányában akár fel is jelenthet szexuális erőszakért.
2020. okt. 31. 18:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
"Barát!NŐM! szerint ilyesmivel vigyázzak, mert konszenzus hiányában akár fel is jelenthet szexuális erőszakért."
2020. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleségem azzal keltene, hogy szopja a farkamat, én örülnék neki. Bár valszleg nem hagynám, hogy befejezze szájjal, hanem inkább megdugnám.
2020. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj azzal keltene hogy szopja a farkamat, szerintem még délelőtt megkérném a kezét!!
2020. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Látom sikerült félreértened. Lány barátnőm, aki 18 éve az, és szinte mindent megbeszélünk egymással.
2020. okt. 31. 20:19
 15/25 anonim ***** válasza:
itt olvastam olyat hogy a csajt ébresztenék, és majdnem mindenki azt írta, hogy mer pedig a pasi szexuálisan zaklatta, és én voltam a rossz amiért azt írtam hogy ez nem zaklatás. szóval ha a kérdés úgy hangzik hogy a pasim így ébreszt, ész feljelenthetem zaklatásért. akkor persze csináld csak. de ha a pasi írja ki. akkor elment az eszed. ez tök normális egy kapcsolatban. de mikor ott részleteztem ezt én voltam az ördög.
2020. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#15 vagyok. ott jártak már régóta
2020. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, menj biztosra. Nyuodtan lehet erről beszélni és megkérdezni őt.

Én például nőként örvendenék egy ilyennek, de sajnos nagyon hamar abba kellene hagynunk amiatt, mert nekem tuti pisilnem kellene mihamarabb. Ami valjuk be, már lelombozó. Nem tudhatod, hogy kinél milyen ok lehet. :)

2020. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Egyik reggel a párom "ébresztett" (én vagyok a nő). Mondtam neki, hogy már ébren voltam és épp gondolkodtam rajta, hogy egy alapos szopással ébresztem. Azt mondta, az lehet, hogy még jobb lett volna.
2020. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ezt én is tervezemegy ideje, bár nem ilyen félelmek tartanak vissza.

Inkább az, hogy lehet, hogy pont nagyon mélyen alszik és sajnálnám felébreszteni :)

Szerintem az egy jó próba lenne, ha először csak annyit csinálnál, hogy hozzá bújsz és nagyon finoman, óvatosan elkezded simogatni. Aztán meglátod mi sül ki belőle...ha élvezte és utána szex lett belőle, akkor azzal sem lehet gond, ha arra kel, hogy a száddal kényezteted.

2020. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, én is félreértettem a nemek felállását :D

De szerintem fiúként is csinálhatod azt, hogy először csak ujjal simogatod őt, amikor még alszik. Ha nem jelentett fel :D akkor az orálért sem fog.

Én örülnék, ha a párom így ébresztene.

34N

2020. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!