Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt csinálhatom a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csinálhatom a barátomnak vagy rossz vége lenne?

Figyelt kérdés
Többször gondoltam rá az évek során, hogy milyen jó lenne azzal keltenem, hogy elkezdem orálisan kényeztetni mikor még alszik. Felhoztam neki egyszer a témát, de elterelte a szót. Barátnőm szerint ilyesmivel vigyázzak, mert konszenzus hiányában akár fel is jelenthet szexuális erőszakért.
2020. okt. 31. 18:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A gyengébbek kedvéért utoljára: lány vagyok, egy lány barátnőmmel beszéltünk erről, hogy a páromnak (fiú) szívesen csinálnám.
2020. nov. 1. 09:58
 22/25 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, ez teljesen természetes lenne egy kapcsolatban, ha ezért megharagszik, akkor ott baj van.

Egyébként feljelenteni biztos, hogy nem is merne. Ez egy hírként biztos, hogy kiszivárogna akár a bíróságról és évekig ezen röhögnének az emberek, hogy hogy volt egy srác, aki feljelentette ezért a barátnőjét...

2020. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha a párom fekszik, akkor "felülről" szeretem csinálni neki (tehát hogy a fenekem a feje mellett van) mert a péniszformája miatt úgy a legkényelmesebb.


Amúgy ő alvajáró.


Ha orálisan kényeztetem álmomban, akkor az szokott lenni a reakció, hogy az egyik lábam átveti a feje felett, és mohón odahúzza a puncimat, 69-hez :D


Erre elég hamar felébred, és eleinte meglepett, de mindenképp ragaszkodik a folytatáshoz :D

2020. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ó, én hogy örültem egy ilyen ébresztőnek. :) A mostani párom nem hajlandó rá.
2020. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom mit nem lehet ezen érteni...

Jogilag ez szexuális zaklatásnak minősülhet szóval jogában áll feljelenteni. Beszéljétek meg és csak utána csináld.

Ha pl valamiért pont akkortájt vesztek össze vagy beüt neki valami akkor igenis ki cseszhet veled, a kérdés erre vonatkozott és így is van.

Ne aggódj kérdező amikor a barátnőm álmában engem erőszakolt meg, akkor is én voltam a hibás...

2020. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!