Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az úristen jó a lábfétisben? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az úristen jó a lábfétisben? L

Figyelt kérdés
Fúj! Fúj! Fúj és fúj! Miért jó a lábát nyalogati szagolgatni egy lánynak? Ez annyira beteg! És miért van ennyi beteg férfi?? Miért nem elég, hogy szép a lány? És a punci?
2020. nov. 8. 20:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%
Dugjanak. Nekem mindegy mit csinálnak veled. Szerencsére nincs közöm hozzád. Csak leírtam amit leírtam. A legtöbb lánynak pedig fogalma sincs az egészről és csak ítélkezik az alapján amit olvasott vagy halott róla.
2020. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%

A női lábak, lábujjak egy része gyönyörű és hihetetlenül izgató hozzáérni, vagy gyengéden bekapni, nyalogatni, szopdosni a lábujjakat. Olyan mintha a menyország egy szeletébe harapnék lágyan. De ez nem azt jelenti, hogy mindegyik nővel ezt megtenném.. távolról sem. 10-bő 1 lány max. (És nálam érzelmi kötődésre/intimitásra is szükség van ehhez.)

Pl kérdező, nem biztos, hogy a Te lábujjaid, vagy lábfejed tetszene a lábfétises férfiaknak, úgyhogy ne aggódj, még van reményed, hogy túléld ezt a szörnyűséget:)

2020. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nincs lábfétisem, de ez az "inkább dugjanak seggbe" már jobban felkeltette az érdeklődésemet...
2020. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
38%
De az nem beteg, hogy gumi nélkül szétkurjak a segged, vagy gang bangelsz a hétvégi buliban, igaz?
2020. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%

Ez, én írtam Instara nőnek.


Could go there slowly, first smell your toes deeply, smell your soles on the edge of them til your heels and smell up from there to toes. After it could lick your each one toes passionate, suck them slowly and deeply, smell between your toes. Pull my tongue on the edge of your beautiful big soles til your heels. Could kiss, lick, suck your heels like your lips, and going up from there til the part of under toes. Lick that part, passionate, strong, slowly and naturally smell them, give a sensual massage to your soles during this time. Especially suck your big toes, and also lick your toe nails. Could take a glass of wine and put your big toes into the wine, because wine would makes your toes much more sour like vinegar. I adore sour smell and taste on the feet.

2020. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
15 🤢🤢🤮🤮🤮 Ez nagyon gusztustalannn
2020. nov. 8. 20:43
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

#9 ha erre vágysz erre nagyon gyorsan lesz pár tucat jelentkező privin 😅


Speciel én sem vagyok lábfetisiszta, de elfogadom ha valakinek az van, asszem' ezt hívják toleranciának. Miért zavar az téged hogy más arra vágyik amire te nem? Akkor nem kell vele ismerkedni, összejönni, ilyen egyszerű a képlet.

2020. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok nagy lábimádó, inkább azt mondom ha szerelmes vagyok, akkor imádom a másikat tetőtől talpig, és szerintem nincs abban semmi rossz, ha a lábától végigpuszilgatom a lábától megállva a puncinál, hasnál, mellnél, nyaknál végig vagy fentről lefelé visszafele sorrendben. Persze a szerelem tudja hülyeségre késztetni az embert, szóval nem mindenkinek jár ki az ekkora "imádat". 24/F
2020. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

18 Ezzel semmi bajom. Nekem ez belefér bőven. Csak azt nem értem, amikor csak a lábfejét ... le se írom. szóval azt csinálja mint a 15ös.


17 Neked is igazad van. Nem akarom megmondani senkinek csak nem értem mi a jó ebben. Mintha a mocskot akarnád felnyalni a földről... Te értenéd, ha egy ember nyalná a padlót melletted kéjes fejjel?

2020. nov. 8. 21:02
 20/36 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, ez olyan, minthogy álmaid férfiját szívesen leszopnád. De egy csúnya öregemberre azt mondanád, hogy fúúúúúj, soha hozzá nem érnél. Ugyanúgy egy lábfétises férfi szívesen bekapná álmai nőjének a gyönyörű lábujjait. De egy csúnya öreg nőjének pedig hozzá nem érne a lábujjaihoz. Kb ennyi, ne gondold túl, ne gondolj extrém dolgokra.. az interneten sok hülyeséget láthatsz, illetve olvashatsz. Hány éves vagy? Jól sejtem, hogy még bőven 20 év alatti. Ami persze nem baj, ha így van, akkor pár év alatt ez helyére fog kerülni nálad is
2020. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!