Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az úristen jó a lábfétisben? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az úristen jó a lábfétisben? L

Figyelt kérdés
Fúj! Fúj! Fúj és fúj! Miért jó a lábát nyalogati szagolgatni egy lánynak? Ez annyira beteg! És miért van ennyi beteg férfi?? Miért nem elég, hogy szép a lány? És a punci?
2020. nov. 8. 20:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
82%
Én vállalkozok az análra!
2020. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
35%

18 vagyok.


Úgy látom sokan vannak olyanok akik azért akarnak talpat nyalni és ennyire megalázkodni, mert élvezik ha egy nőt isteníthetnek, lealacsonyodhatnak neki annyira, hogy a lábait nyalják szó szerint. Biztos van akinek ez bejön.


Ellenben úgy vélem csak romantikusan és mértékkel kell kifejezni ezt a fajta vonzalmat is, nyalogatás helyett egy masszás sokkal jobb tud lenni és több értelme is van.

2020. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
94%
Lábfétises pasik között is van különbség... van az a fajta, aki a büdös lábat akarja szagolgatni, ennek a miértjét én sem értem. Aztán van az a “talpnyaló” aki a megalázásra vágyik, szex nem is kell neki, csak dominálják le kegyetlenül. Ennek valószínűleg pszichés okai vannak. Aztán van az a fajta lábfétises pasi, aki a láb anatómiáját tartja vonzónak, szépnek és emiatt vágyik néha footjobra, emellett szívesen puszilgatja, masszírozza simogatja... Utóbbi lábfétises pasival volt dolgom és isteni volt ahogy imádta a lábam, nem volt benne semmi beteg vagy aberrált. Olyasmi ez, mint h valaki csöcsmániás, vagy seggmániás, másnak meg a női lábfej a szép.
2020. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
23 Jó ebből az első kettő nagyon fúj az utolsó pedig csak meh, fura.
2020. nov. 8. 21:38
 25/36 anonim ***** válasza:
85%
Mi ebben a hihetetlen, az elfogadhatatlan? Van, aki az orálisan anális-, fentről egyből lentre kattan nagyon rá, van, aki meg egy szép puha talp, lábfej látványa, simogatása ad számára élvezetet. Szerintem veszélytelenebb, mint a fent említett oda-vissza téma.
2020. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
72%

És akkor én most lehet itt sok embert meglepek de lábfétises nők is vannak :OOoO

Én speciel a nyalogatást/szopkodást nem tudom átérezni és nem is fogom soha, de ha orálnál a párom combja ottvan fejmagasságban akkor ki nem hagynék rá pár puszit, vagy ha ő masszírozza a talpam fekve (nagyon kiszárad a bokám) akkor én is simizem az övét vagy esetleg még puszit is kap a lábfejére.. ez is lábfétis mégsem vagyok zakkant pedofil zoofil nekrofil 40es homeless, csak tetszenek a lábak 🤷‍♀️

Szóval Kérdező, ha megismersz valakit aki azt mondja ilyen fétise van előbb tudskozódj, utána undorodj..

21L

2020. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
#26 Jó mondtam...., ez nem akkora bleh csak kicsit furi. A férfi lába ha izmos, formás akkor nekem is tetszik de a lábfejétől nem akarok semmit.
2020. nov. 8. 23:42
 28/36 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező. Mennyire savanyú, áporodott a talpad néha? Szépek a lábujjaid?
2020. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
72%
Na itt a savanyu lábas is, csodálom hogy cska msot tűnt fel. :D Aztán csoda hogy legtöbb embernek tele a hocipöje a dologgal, mert nem zavarja, de mr csak spammeli a savanyu lábasait. :D
2020. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Undorító.
2020. nov. 9. 00:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!