Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit csinálnatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy fiúval aki rendőrnek tanul es azt irta, hogy lőni tanultak olyan fegyverrel akivel bárkit meglehet ölni.

Aztan olyanokat is irt, hogy neki fontos, hogy nagyon jol nézzen ki a csaj mert megakar vele jelenni.

Videochateltunk es utana olyat irt, hogy befekudnek e melle az agyba meg ilyesmik, nem irtam ra vissza es azota ugy vettem eszre, hogy szűkszavú lett alig ir valamit. 19 éves egyebkent.

Az exevel azert szakítottak mert a lany féltékeny volt ra es bevallotta, hogy emiatt o is direkt nem engedte, hogy olyan helyre menjen ahol sok fiu van vagy fiu barátai legyenek.

Ti mit csinálnatok a helyemben?

Köszönöm a válaszokat elore is.



2020. nov. 10. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Beteeg. Hű ha. Az ilyen től mentsen meg a sors.

Az ilyet ha meg akarnál szabadulni tőle. Az nem lenne egy egyszerű menet.

Nem is dicsekedhetne semilyen értelemben a fegyverrel.

Már egy ilyenér,felül vizsgálhatnák az alkalmasságát.

Ráadásul még az élet kioltását is megemlíti.

Felejtsd el. Kerüld nagy ívben.

2020. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csávót sürgősen felejtsd el. Már most látszik, hogy ez egy tapló kisgyerek. Keress érettem, normális srácot
2020. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyívben elkerülném mert egy nettó idióta, az csoda hogy a pszichológiai alkalmasságin nem szűrték ki. Frusztrált, játssza a nagyfiút aki úgy érzi "na most végre fegyver lesz a kezemben és jól megmutathatom". Az ilyen a párkapcsolatok terén is ilyen lesz. Azért lett szűkszavú mert amúgy csak meg akar búbolni, te illetve a személyiséged emberileg nem igazán érdekli s amikor látta ez nem fog csettintésre menni akkor kisfiúként beverte a durcást. Az ilyen figurák azok akik utána hisztis kisgyerekként majd kioktatnak "ezerszer jobb csajaim voltak, amúgy is ronda vagy, hálás lehetnél hogy szóba álltam veled".

Ja és "bónuszként" kontrollálni akarja az életedet, megmondani kivel barátkozz, kivel ne, járjál szinte csadorba (rövid szoknyát fel ne vegyél), a tulajdonának akar tekinteni. Kb. a pszichopata kategória.

2020. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit a nagyzolás és nagyfiús ki ha nem én kisgyerek arcát mutatja,ez később alábbhagy de addig is csendben és kultúráltan kellene viselkednie.Ez nem férfira utaló viselkedés!!Én is hasonló helyen dolgozom és a fegyelmet és viselkedést azért nem árt betartani.. ki fogják szűrni csak idő kérdése... Azonban ha rám hallgatsz,hagyd ki őt az életedből és találsz majd egy normális fiút aki meg is érdemli a figyelmed nem úgy mit egy ilyen beképzelt valaki....Senki nem kényszeríthető arra hogy milyen barátai vagy baráti társaságai vannak és hogy ez befolyásolja a későbbi kapcsolatát ez vicc.Aki ilyent mond az kisgyerek aki mint egy játékot félt valakitől......
2020. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezt arra mondta, hogy az exe mindig feltekenykedett es o meg visszaadta neki ugy ahogy leírtam.
2020. nov. 11. 09:04
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezt én értem hogy vannak elvárások oda vissza,na de tisztázzunk valamit!Először is ne fitogtassa már hogy hol és milyen fegyverrel dolgozik tanul stb... Gyerekes viselkedés!Milyen kritérium hogy”nagyon jól nézzen ki mert meg akar jelenni vele” Megmondom őszintén hogy akárhogy is néz ki valak ha kapcsolatban vagyunk,és szeretem is akkor bárhol bármikor meg tudok jelenni vele— ergo erre akkor keressen egy plázacica ribit..!. Ha valaki féltékeny az annak a jele hogy szereti és nem akarja hogy elcsábítja valaki más és ez azért egy jól működő kapcsolatban normális szinten egészséges is /nem betegesen féltékeny/! Mint itt is hogy aztán nem mehet olyan helyre ahol sok a fiú főleg ha olyan a baráti társasága...Az hogy ilyeneket irt hogy befeküdnél e mellé?Hát ezek után úgy gondolom hogy nem lenne értelme... csak egy alkalmi ribinek kellene lenni aki lefekszik vele,jól nézzen ki és nem jár sehova csak vele ha füttyent.... nem hinném hogy ez vállalható lenne e! A helyedben én azért átgondolnám ezt kicsit mert ha jól tudom egy normális kapcsolatra vágysz nem pedig egy megszabott ellenőrzött bezártságot.Ez az én véleményem,csak egy tanácsként írtam le neked,a döntés a tied!!!!
2020. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Olyan suliba járok,ahol a leendő rendőröket is képzik.

Így bő egy év suli tapasztalat után meggyőződésem,hogy akik oda jelentkeznek,azoknak legalább háromnegyed része "nem tiszta fialás". Szerintem a Tiéd is azok közül való.

(a rendőr tanuló lányokról ne is beszéljünk....)

17L

2020. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"természetesen" senkinek nem válaszolok privát üzenetben...megtartanám az anonimitásomat.
2020. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát ez elég szomorú 😀
2020. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!