Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek 18 ig nem jött össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 18 ig nem jött össze egy kapcsolat sem azoknak valószínüleg sosem lesz senkijük?

Figyelt kérdés

Az ilyenek többségének sosem lesz normális kapcsolatuk?

Én már 20 is elmúltam és még nem is csókolóztam.


2020. nov. 20. 15:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Azt tippelem, hogy fiú vagy, ha nem, bocsi. Ezek inkább srácokra vonatkozó tippek, de egy lánynak is hasznos.


26 éves vagyok, és mostanra jött össze az első normális kapcsolatom. 25 évesen csókolóztam először, de az egy nem túl szerencsés, hathetes kapcsolatban volt, előtte semmi.


Gimis korom óta több mint 20 lánynál próbálkoztam komolyabban (legalább nyílt randira hívás volt), sokat voltam fent mindenféle társkeresőkön, egyik sem jött össze.


Én ezeket a tapasztalatokat írnám össze az elmúlt tíz évből:


-Minél többet próbálkozol, annál több esélyed lesz. Ne parázz rá arra, hogy elhívj randira egy lányt, aki szimpi, akkor se, ha csak látásból ismered. Ez egy tök normális dolog, akkor is, ha visszautasít, megpróbáltad, továbbléphetsz.

-Nagyon sokat számít az önbizalom. Ha nincs, játszd el, hogy van. Működik. De ne keverd az önbizalmat a bunkósággal. Egy magabiztos, de illedelmes pasi vonzó lesz (legalábbis azok számára, akiknél egyáltalán érdemes próbálkozni)

-A külső igenis számít. Tegyél meg minden tőled telhetőt, amit még a személyiségednek érzel (pl: olyan ruhákat keress, ami tetszik neked is, illik a személyiségedhez, életmódodhoz, de jól is nézel ki benne), legyél ápolt. De ne parázz arra rá, ha esetleg átlag alatti a külsőd. Lesz olyan, akinek tetszeni fogsz (rengeteg lány ki is mondta, hogy a külsőm miatt nem tudna velem összejönni, de a mostani párommal szuper a kémia).

-Ha átlag alatti a külsőd, és azt várod másoktól, hogy ne ez alapján döntsék el, randiznak-e veled, akkor te is tegyél így. Ha valakinek a személyisége szimpatikus, akkor is menj el vele randira, ha külsőre nem teljesen jön be. Ha minden más passzol, ez is nagyon hamar ki fog alakulni (tapasztalat ;) )

-Legyen személyiséged. Legyenek érdeklődési köreid, hobbijaid, sportolj valamit, műveld magad, legyél érdekes belülről. A végén úgyis ezek fogják megfogni azt, aki őszintén belédszeret, nem a tested. Azzal lesz jó egy párkapcsolat, akivel bármennyi szabadidőt el tudsz úgy tölteni, hogy az csak repül veletek. És te is ez alapján keress párt.

+1: A Tinder, és hozzá hasonló tetszikelgetős társkeresők főleg a legjobban kinéző felhasználóknál működnek. Ez különösen igaz, ha férfi vagy. Ha mindenképp neten akarsz ismerkedni, próbálkozz inkább hagyományosabb, profilos társkeresőkkel, ahol simán írhatsz is nekik. (Most jött ki a Facebook Dating, én csak cikket olvastam róla, de állítólag azt is jobbra akarják ilyen szempontból, megérhet egy próbát).


Ennyi az okosságom, ne add fel, mindenki alkalmas rá, hogy boldog kapcsolatban éljen :)


26F

2020. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs erre semmi szabály.
2020. nov. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!