Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldás ha nem elégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha nem elégít ki a párom? 23n

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kb az első 1-2 évben volt vele jó a szex, hamar elélvez, de ezt mindig kompenzálta előjátékkal

Viszont évek óta elhagyta ezt, évszakonta egyszer eszébe jut hogy lehet kéne csinálnia valamit hogy énis élvezzem és akkor van egy kis előjáték. De inkább síkosítót használ minthogy előtte benedvesítsen.

A hétvégén ÚJRA említettem neki hogy ez nem elég nekem és tök önző a szexben, mire csak annyi volt a válasz hogy tudja jól és nem szép tőlem hogy ezt így felemlegetem..

El hagyni nem szeretném, szeretem nagyon és már közös hitel, ház is össze köt minket.


2020. nov. 23. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Keress egy szeretőt!
2020. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

"tudja jól és nem szép tőlem hogy ezt így felemlegetem"


Jézus!

Ha nem hagyod el, akkor ennél többet nem várhatsz.

És még cinikus is és pofátlan.


A szexuális kultúrája, szexuális intelligenciája nulla a köbön.

2020. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%

Esetleg veszel eszközt magadnak (ha tudod mire gondolok)

Vagy megiscsak probalod megbeszelni vele

Tul fiatalok vagytok hogy mar most elojojjon ez a problema

Kicsit megunt téged

Mas opcio nemnagyon van ha ez nem fog valtozni, akkor mellekutakra fogsz tevedni


23f

2020. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Hát bocs, de igazából lüke vagy nagyon. Mivel az eszedre nem hallgatsz, így kénytelen vagy megvárni azt a hosszas folyamatot, amíg kiszeretsz belőle. Mert a rossz szex generálni fogja azt, hogy egy idő után már kevés lesz minden más, amit az életben ad. Vagy, ha párod elébe megy a dolgoknak, akkor ő jön rá, hogy van izgalmasabb nő is, és szépen lelép majd tőled. Ha peched van, akkor pár gyerek után.


Nem irigyelek! Tejesen megölted magad! :(

2020. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Na, 4 év után azért nem illik csak úgy szakítani. Ennyi idő után már meg lehet mondani nyugodtan, hogy "figyu, nyalj ki kérlek, de most".
2020. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Noren1989 ***** válasza:
40%
#5höz: de hàtul 😆😚
2020. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

2-es vagyok.

Márpedig ez egy kapcsolat egyik alapja: a normális, kölcsönösen figyelmes szexuális élet.


Vagy változtat, vagy szeretőd lesz, de akkor ez a kapcsolat már most nulla.

Mégis mit képzel?

Az önzése következtében te hagyod tönkretenni az idegrendszeredet,

az életedet?!

Ugyanis a kielégítetlen szexualitásnak a nőknél nagyon komoly egészségügyi következményei lesznek.

Ez nem játék.


Felizgulsz, ő gyorsan kielégül, téged érzelmileg és testileg, fizikálisan is figyelmen kívül hagy. Ráadásul még pofátlanul erkölcsileg visszaszúr, mintha neked ezt szó nélkül el kellene viselned.


Én bizony azt tenném, hogy bemutatnám neki, milyen az, amikor

félúton kiszállok, és ő azt hogyan éli meg.

Első körben.


Nem engedném, hogy rátérjen a lényegre, ha engem teljesen

figyelmen kívül hagyott.


Próbáld meg.


Ha van hitel, egyebek, akkor azon is lehet segíteni.

Te kiszállsz, ő átvállalja. Oldja meg.

De ha neked szeretőd lesz, mert előbb-utóbb lesz,

az kizárólag az ő hibája lesz.


A nagy lángolás, főleg az ilyen önző alakok miatt

hamarosan lecseng, és marad a "mi közöm van nekem már hozzá" érzése.

2020. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Van 100 forintom. Nagyon szeretnék egy kiflit, de költeni nem fogok. Mi a megoldás? Na, ilyen a kérdésed. Amúgy miért vettél közös házat olyannal, akivel komoly problémáid vannak? Ezt elbaltáztad rendesen. 2é ve kellett volna otthagyni.
2020. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy már a ház meg a hitel legyen a gond. Ettől még otthagyhatod, lehet, hogy lesz egy kis veszteség az ügyön, de kárpótol a nyereség, amit azzal nyersz, hogy többé nem látod a képét.
2020. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

"nem szép tőlem hogy ezt így felemlegetem"


Áldozat szerep-

Nem is enyhe pszichopatizmus.

Döbbenetes.

2020. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!