Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldás ha nem elégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha nem elégít ki a párom? 23n

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kb az első 1-2 évben volt vele jó a szex, hamar elélvez, de ezt mindig kompenzálta előjátékkal

Viszont évek óta elhagyta ezt, évszakonta egyszer eszébe jut hogy lehet kéne csinálnia valamit hogy énis élvezzem és akkor van egy kis előjáték. De inkább síkosítót használ minthogy előtte benedvesítsen.

A hétvégén ÚJRA említettem neki hogy ez nem elég nekem és tök önző a szexben, mire csak annyi volt a válasz hogy tudja jól és nem szép tőlem hogy ezt így felemlegetem..

El hagyni nem szeretném, szeretem nagyon és már közös hitel, ház is össze köt minket.


2020. nov. 23. 20:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanebben a cipőben voltam/vagyok mint a kérdező. Elhagyni nem akartam. 5 év után lett egy szeretőm. Mostanra a szex szinte nulla a párommal, de a szerető megadja amire vágyom
2020. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj meg, nem sértésnek szánom, amit írni fogok, de te tök hülye vagy!

Nem jó a szex a pasiddal, és te annyiban hagyod. Egy érett nőnek ez nem okoz problémát. Amíg nem tesz szinte semmit a te kedvedért, addig te se tégy semmit az ő kedvéért. És pont.

Hiába nem szeretnéd elhagyni, sajnos a hozzáállásából tökéletesen egyértelmű, hogy ő már nem szeret téged.

2020. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

3-as!


Alapbólé undorító mindenféle eszköz, amikor van két egészséges ember: férfi-nő, akik egymáshoz kötik az életüket.


Redukáljuk le a tényekre a történetet:

-a férfi már nem szereti, nem rajong, ez abból tudható,

hogy nem érdekli hogy a párjának örömet szerezzen

-cinikus és arcátlan, s áldozat szerepben tetszeleg


Vegyen póteszközt? És annak vannak karjai, ölel, becéz,

figyelmes, szeret?

Vegyen póteszközt?

De akkor minek a hitel, a ház?

Azt ingyen is használhatja.

Csak hogy az nem minőségi, nem emberi életforma.

Lealacsonyító.

Normális nő nem géppel akar közösülni, mint amikor valaki elektromos fogkefével mos fogat, hanem egy hús-vér férfival

szerelemből-szeretetből szeretkezni.


A párja nem a társa.

Ő már nem számít, csak mint a párjának a használati eszköze.

Kéznél van.

2020. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván te is tudod a választ...

Egy szerető aki enyhíti ezt a hiányt.

Sokunk szereti a nőket kényeztetni.

Amit a párod csinál az meg egy undorító önző dolog.

F/34

2020. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%

Gyakorlatilag kimondta, hogy te nem számítasz, nem is érdekli,

s a szemrehányásodat kikéri magának.


Súlyos jelzőim vannak, de nem írhatom itt le.

2020. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 11-es!


A szerető nem adja meg, amire egy feleség és minden normális férj a házasságon belül vágyik: a másik érzelemmel telített ölelő karjaira,

csókjaira, a kölcsönösen örömteli szeretkezésekre, mely a közös életük egyik oszlopa:

-szellemileg

-lelkileg

-testileg

örömteli együttlétek.

2020. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
Neked kell rávezetned minden egyes alkalommal. Ha nem írtad volna hogy szereted, azt mondtam volna"tudod mit? Ha nem tisztel annyira hogy figyeljen rád, keress olyat aki ki tud elégíteni" de mert erre nem lennél hajlandó, vezesd te az aktus menetét.
2020. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

Gyakorlatilag mindenki átsiklott felette, holott kérdező saját maga világított rá a lényegre:


"már közös hitel, ház is össze köt minket."


A legnagyobb baj, hogy nagyon sokan élnek így ebben az országban, szinte mindenki valamilyen függésrendszerben van, nem azért mert jó neki. Kérdező is inkább szétdobja a lábát síkosítóval, mint hogy megőrizve a méltóságát hitelszerződést módosítana és felszámolná a közös vagyont. egyszerűbb, kényelmesebb lemenni kutyába mint leadminisztrálni a válást és vállalni 1-2 nehezebb évet.

2020. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
A hitelben nem tudok segíteni de kielégítelek
2020. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19%

Tűrni, tűrni, tűrni!

Ez az asszonyok dolga!

2020. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!