Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldás ha nem elégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha nem elégít ki a párom? 23n

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kb az első 1-2 évben volt vele jó a szex, hamar elélvez, de ezt mindig kompenzálta előjátékkal

Viszont évek óta elhagyta ezt, évszakonta egyszer eszébe jut hogy lehet kéne csinálnia valamit hogy énis élvezzem és akkor van egy kis előjáték. De inkább síkosítót használ minthogy előtte benedvesítsen.

A hétvégén ÚJRA említettem neki hogy ez nem elég nekem és tök önző a szexben, mire csak annyi volt a válasz hogy tudja jól és nem szép tőlem hogy ezt így felemlegetem..

El hagyni nem szeretném, szeretem nagyon és már közös hitel, ház is össze köt minket.


2020. nov. 23. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon önző és gyerekes a párod. Mondd meg neki, hogy nyaljon ki, legyen előjáték. Ha nem akar előjátékot, akkor te ne adj neki puncit, csak rá fog jönni, hogy veled is foglalkoznia kéne.

Az is megoldás lehet, ha veszel magadnak egy dildót és játszol vele.

2020. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%
Én kielégítelek, írj privit!
2020. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
Hitel és ház miatt nem szakítani is szégyen. De ilyen ez amikor valaki hamar házasodik. Na most valld be, ha nem így van. 1-2 év után leesett volna a tantusz és döntést is könnyebben hoztál volna anélkül, hogy a hitel, ház nyomasztana. Akkor most gondolkozz el azon te egy magad, hogy mi a megoldás.
2020. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%
Én nem foglak lehülyézni, mert ez a része nem segít a dolognak, legalábbis én mindig csak befeszülök tőle, hogyha amúgy is egy nehéz helyzetben vagyok, és akkor még le is szúrnak, de az a helyzet, hogy a "párod" tényleg egy brutálisan önző alak, és még ő próbál benned bűntudatot kelteni, hogy ki mered fejezni neki, hogy nem kielégítő a szexuális életetek. Azt el tudom képzelni, hogy neki is valójában problémái vannak, de annyira nem önreflektív, hogy magának sem vallja be. Vagy a másik lehetőség, hogy pontosan tisztában van vele, hogy mennyire nem oké ez így, de magasról tesz rá, mert szeretet és tisztelet irányodban nullára csökkent az évek alatt. Nem ismerem a családi mintáidat, hogy milyen a kapcsolatod a szüleiddel, mit láttál tőlük, nem akarlak és nem is tudlak analizálni, mert nem ismerlek, és nem vagyok szakember, de a saját tapasztalataimból mondom, hogy érdemes lenne önvizsgálatot tartanod, akár pszichológus segítségével, hogy miért maradsz benne egy egyértelműen bántalmazó kapcsolatban. Mert amikor a "párod" ilyeneket mond neked, az bizony érzelmi bántalmazás, ráadásul alattomos, és ilyenekből tud kialakulni, hogy egy idő után már minden vágyadat vagy gondolatodat féled vele megosztani. Nem azt mondom neked, hogy most azonnal hagyd el, láthatóan nem is tartsz még ott lélekben, de az az érzésem, hogyha ez az ember ilyeneket mond neked úgy, hogy már többször is felhoztad neki, az nem is nagyon fog változni, és őszintén remélem, hogy felnyílik a szemed, és bár tudom, hogy nem könnyű, de kiszabadítod magad ebből a toxikus közegből, ami akkor is az, ha vannak szerethető tulajdonságai és összekötnek az emlékek és az anyagi dolgok. Ne alkudj meg, mert nem lesz boldog ez az egy életed, ami van. Mi éri meg neked? Elpazarolni egy ilyen önző alakra azt az időt, amit kaptál vagy túlmenni egy nehéz időszakon, de esélyt adni annak, hogy utána jön egy sokkal jobb?
2020. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy egy előttem szóló is mondta, hogy a hitel-, ház dologban nem tudok segíteni, viszont ha előjátékra vágysz, akkor jelzem, hogy imádok nyalni :) Anélkül nálam semmi sem történik :) Az asszony is folyton azt mondja, hogy ezt minden nőnek át kellene élnie velem :) Ennek megfelelően az engedély is megvan ehhez :)
2020. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
39%
Vegyétek vibrátor,használjátok együttlétekkor.Pasit is lehet vele izgatni.+Egyedül is tudod.Én is vettem a páromnak,és fel lehet dobni a szexet.😉
2020. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
87%
Még csak 23 éves vagy. Ennyi idősen ne kösd magad egy ilyen taplóhoz egy életre. Hagyd ott, ne a házzal, hitellel törődj.
2020. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!