Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal..mit csináljunk?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem őt, anyum össze jött az apjával és hozzájuk költöztünk, és így ismertem meg a mostoha bátyámat, aki velem egyidős, 18-ak vagyunk mindketten. (én csak 1 hónapja, ő 5 hónapja)

Nekem már az első pillanattól bejött, tényleg ilyen tipikus "lányok álma" fiú. Na, és többször érintette már meg a fenekem "véletlen", meg ahogy nézett rám az mindent elmondott. Aztán 1 hete lefeküdtem vele, úgy volt az egész, hogy borozgattunk (1-1 üveggel megittunk) és hát aztán jött aminek jönnie kellett. Azóta titokban csókolózunk, nem feküdtünk le azóta újra. A szüleinknek természetesen nem mondtunk semmit, de nagyon nem tudom, hogy mit kéne most csinálni.

Anyukám alapból rohadt mérges lenne rám, így is ki van akadva, hogy állítása szerint qrvásan öltözködök, meg hogy mennyi fiúval voltam együtt..

Szóval, szerintetek mit kéne tennünk?


2020. nov. 29. 17:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/151 anonim ***** válasza:
16%
Egy dolgot elfelejt mindenkit, az messze nem biztos hogy anyu-apu örökre együttmarad, ergo lehet a "gyerekek" közös sztorija hosszabb lesz mint a szülőké. bár manapság nem jellemző!!
2020. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/151 anonim ***** válasza:
72%

“Egy dolgot mindenki elfelejt...”


Anyu és apu felnőtt emberek, nem két tini akik pár hónapig fognak k*rni sunyiban a spájzban :)

Melyik az életképesebb kapcsolat?


Mire lennék irigy?

Nem értetted meg amit írtam? Bonyolult volt? :( <3

2020. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/151 A kérdező kommentje:

#43 Arra vagy irigy drága, hogy hozzád bottal se nyúlni senki:(

Nem a spájzban d**unk, hanem a szobájában:3

És el fogom mondani anyámnak, nem fogjuk örökké titkolni:3

2020. dec. 1. 19:12
 44/151 anonim ***** válasza:
4%

Mire alapozod, hogy hozzám bottal sem nyúlna senki?


Ne csak mond el anyunak, hívd is be aztán a mostohafatert is, vasárnapi családi orgia is belefér gondolom <3 <3 <3

(Látom csak a lényeget nem értetted meg az előző kommentből, remélem nem suli helyett rak a bratyesz)

2020. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/151 anonim ***** válasza:
83%

Az gáz volna ha pl egészen kicsi koruk óta lennének együtt mint egy család mert úgy már igazán testvérként néznének egymásra, hiszen együtt nőttek fel. Mint család.

De jelen esetben 2 idegenről van szó. Felnőttként találkoztak,mint 2 ismeretlen egymásnak, És kicseszettül NEM TESTVÉREK!!!!, 😅 .. Ha jól emlékszem a kérdező 18. 1 éve vannak együtt. Azt hiszem a savazó kommentelőnek fingja nincs arról milyen az amikor 2 ember között megmagyarázhatatlan vonzalom és érzelem alakul ki.

Kérdező sz.rd le. A te életed jobb. Én kívánom, hogy legyetek együtt és anyud örüljön annak, hogy boldog lehetsz vele.

2020. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/151 A kérdező kommentje:

Szakadok rajtad:D annyira szánalmas vagy..

Igen, mindenképp vele is meg d**atom magam:3

Este szokott, nem suli helyett:(

Mire alapozom? Mondjuk, hogy nem állnál le egy nálad fiatalabb lánnyal vitázni ilyen dolgon:3

2020. dec. 1. 19:23
 47/151 A kérdező kommentje:
#46 Így van, köszönöm szépen!!<3
2020. dec. 1. 19:24
 48/151 anonim ***** válasza:
57%

Az nem vitázás, hogy undorítónak tartalak de ez, hogy jön az én szexuáliséletemhez? Hol ebben a logika?

Nem kell ez az erőltetett “szakadok rajtad” tudom, hogy nem igaz, pontosan jól tudom, hogy idegbeteg vagy amiért nem tapsikol mindenki azért mert a fészerben beakaszt a bratyesz :(


A legdurvább az, hogy fel sem fogod (se te, sem a másik kommentelő aki bújik bele a seggedbe) azt, hogy ez miért undorító.

Nem jut el a tudatodig...

2020. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/151 A kérdező kommentje:

#49 Édes kicsi szívem, mi ebben az undorító áruld már el!

Nem vagyok idegbeteg, tényleg az ilyen szánalmas embereken csak nevetni tudok:D

És még mindig nem a fészerben dug:(

2020. dec. 1. 20:05
 50/151 anonim ***** válasza:
2%

Szánalmas az aki nem dug a mostohatestvérével vagy az a szánalmas aki dug a mostohatestvérével? Nehéz kérdés tényleg :)

Ha valóban “szakadnál” nem nyomnád ezt a retard hisztit <3


A kérdésemre nem válaszoltál, azt sunyi módon átugrottad ami igazából nem lep meg. Nyilván egy idegennel szemben is gerinctelen leszel ha már anyáddal szemben is az vagy <3 <3

Lesz válasz vagy csak beszélsz össze-vissza?

2020. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!