Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tabuk nélkül a szexről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tabuk nélkül a szexről? Több lent

Figyelt kérdés

E téren még elég tapasztalatlan vagyok, tudom, hogy nem rám tartozik, de leírnátok, hogy nektek mikor ( úgy értem hány éves korotokban) és milyen volt az első?

És ha valaki szégyenlősebb?😬



2020. dec. 4. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Megbántam, korai volt
Pont tökéletes volt minden
Nem bántam meg, de lehetett volna jobb
Elég rossz élmény volt
Részeg voltam
Nem akartam
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Megbántam, mert nekem korai volt, utólag úgy érzem, egyáltalán nem álltam még készen rá (és szerintem most se igazán), ráadásul rossz is volt, nagyon-nagyon fájt, és napokig szúrkált utána a hasam alja. Alapból is a barátom (azaz már az exem) beszélt rá, én először nem igazán akartam. 18 éves voltam, ez volt most nyár elején, akkor kb. 5-6 hónapja voltunk együtt.
2020. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
1-es, igazán sajnálom.
2020. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem bántam, meg de korai volt.
2020. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
17 es fél voltam,fél éve voltunk már együtt. Szörnyű élmény volt. Nem fájt egyáltalán de nagyon önző volt..konkrétan kiverte magának mint velem óvatoskodjon és kb 5 perc volt az egész. Aztán szakítottunk és a következő rá 1 évre történt. Igazából onnan számolom a szüzességem elvesztését. Az jó volt nagyon
2020. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az ilyesmit hogy lehet kipuhatolózni előre, hogy ne fél év ismeretség után derüljön ki, hogy téged leszar?

Vagy 4# kicsit sejtetted?

2020. dec. 4. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
A kapcsolat rendben volt,semmi ilyesmit nem gondoltam volna róla. Türelmesen várt,kedves volt. Aztán puff...
2020. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jézus...😪
2020. dec. 4. 14:18
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

6os vagyok. A szégyenlősségről annyit, hogy én azt a mai napig nem nőttem ki de ott olyan helyzetben sosem érdekel a pucérság :)

Viszont ha úgy kell elsétálnom a párom előtt,takarom magam holott előtte száttárt lábakkal voltam előtte :D Ezen nevet mindig de már megszokta. Sokszor szex után ő takar be 😅

2020. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Én utólag csak azt érzem, hogy várhattam volna még, amíg jön egy jobb ember, aki sokkal inkább megérdemli. De nem rágódom rajta, mert akkor ott abban a pillanatban úgy éreztem megérdemli és végülis jó volt, de ha visszacsinálhatnám másnak adnám.
2020. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
19 voltam, nem bántam meg. Rettegtem hogy szűzként megyek az egyetemre, (a pasik nagy ívben tettek rám) úgyhogy megkérdeztem egy ismerőst a szalagavató után, hogy lefeküdne-e velem. Igent mondott. Amikor először voltam nála csak kinyalt, következő tali alkalmával volt behatolás is. Fizikailag igen fájdalmas volt, a behatolás alatt sokat véreztem, de tudtam hogy a szűzhártya szétszakadása fájdalmas annak, akinek vastag és még megvan. A végén annyira boldog voltam, hogy végre nem vagyok szűz.
2020. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!