Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, Ti vágytatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Ti vágytatok már arra, hogy legyen egy olyan online "erotikus kapcsolatotok", ahol megoszthatjátok egymással minden intim vágyatokat?

Figyelt kérdés

Sosem túllépve az internet határait, mégis a magányos masztizásnál valami sokkal bensősésegebb élményre ahol őszintén és tabuk nélkül mászhattok bele egymás fejébe, felfedezni a vágyaitokat?


Én hiszek benne, hogy nem csak a másik testétől lehet izgalomba jönni, hogy a másik elméje tud lenni a legizgatóbb dolog a világon :)


Mit gondoltok?


2020. dec. 21. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
26%
#40 teljesen egyetèrtek veled 39-es voltam.
2021. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
73%

Kép nélkül értelmetlen férfi szemmel. Legalább arcnélküli, de nem netről letöltött!

Anélkül nincs sikerélmény, nincs motiváció. Szövegelni bármit lehet, és 10-ből 9 nő szívesen is olvassa, némelyik még válaszolni is tud, de igazán csak azok a beszélgetések lesznek jók, ahol mindkét fél adni is hajlandó, felkelteni a vágyakat a másik félben, egyébként gyorsan ellaposodik a beszélgetés.

2021. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve volt itt ilyenben részem, néha kicsit hiányzik is, hogy 1-2 naponta amikor a meló és az élet mellett belefér írjunk egymásnak egy-két levelet. Kicsit érdeklődni a másik felől, de sosem annyira, hogy a másik tolakodásnak venné.

Amikor alakult akkor is csak egy sima hozzászólásból indult, majd lassan ment át az erotikus témába. Az elején már megbeszéltük, hogy nem lesz képküldözgetés vagy kéregetés. Végül a levelező partnerem lett kíváncsibb így ő kért elsőnek képet, persze arc nálkül nem felismerhetőet küldem és kaptam is.

Jó volt, ha van valakinek keve hozzá akkor megbeszélhetjük a részleteket és megpróbálhatjuk mennyire megy még.

29F

2021. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

Kb. 6-7 éve pont itt volt ilyenben részem, de azóta néha néha 1-1 beszélgetést leszámítva nem volt jellemző. Akkor nagyon élveztem, lehet most is jó lenne, én nyitott vagyok.:D De a legjobb ha másról is tudunk beszélni.


28F

2021. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

Itt volt már egyszer.Jó is volt ,mert nagyon izgató tud lenni egy ilyen beszélgetés.Bár én szeretem ,ha nem csak erotikus témákról lehet a másikkal beszélgetni.


28/L

2021. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem kipróbálni egy ilyet . 18/f
2021. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
Nem volt részem kipróbálni,de szívesen kipróbálnám milyen lehet online.F
2021. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
5%
Hízó eladó.
2021. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
Volt itt is ilyen és izgalmas volt.
2021. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%

Volt már párszor itt ilyen.

Izgalmas :)


N

2021. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!