Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, Ti vágytatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Ti vágytatok már arra, hogy legyen egy olyan online "erotikus kapcsolatotok", ahol megoszthatjátok egymással minden intim vágyatokat?

Figyelt kérdés

Sosem túllépve az internet határait, mégis a magányos masztizásnál valami sokkal bensősésegebb élményre ahol őszintén és tabuk nélkül mászhattok bele egymás fejébe, felfedezni a vágyaitokat?


Én hiszek benne, hogy nem csak a másik testétől lehet izgalomba jönni, hogy a másik elméje tud lenni a legizgatóbb dolog a világon :)


Mit gondoltok?


2020. dec. 21. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
94%

Volt itt is és máshonnan is jó volt, aztán akivel úgy alakult lett találkozás is, az jól sikerült élveztük.

Aztán lettek külföldiek is máshonnan velük mai napig tartom a kapcsolatot, jó lenne találkozni is. Szeretek új embereket megismerni és helyeket, ízeket, ételeket.

N

2021. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
94%
Én csak megértésre vàgyom. Meg 10 óra alvàsra, egyszer az életben . Utána jöhet a cekc
2021. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
96%

Én sokszor gondolok ilyenre. Hiányzik valaki, akivel erotikusan felpiszkálnánk egymás agyát. De nincs képküldés, max olyan, ahol nem felismerhető az illető. Olyan szakmám van, ahol azonnal kirúgnának, ha felkerülne rólam egy meztelen fotó valahova.

Nem adhatom ki magam senkinek, ráadásul ide is tök felismerhető, több helyen használt, lenyomozható nicknévvel regisztráltam, én hülye. Nem gondoltam arra, hogy esetleg ilyen vizekre evezek.

Privátra ezért nem is szoktam válaszolni, ha pikánsabb a téma, esetleg email címre. :-)

2021. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
96%

Jó lenne egy ilyen. De én sem vállalok arcos képet.

31 N

2021. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, amikor nem csak az intim dolgokat, de a teljesen hétköznapiakat is meg lehet osztani. Amolyan lelkitárs féle, de sajnos ilyen férfi nagyon kevés van...
2021. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én a ritka férfiak közé tartozom. 😊😊
2021. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
47%
16:29 mennyi idős vagy?
2021. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
91%
16:29 es vagyok. 38 éves
2021. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
29%
Arckèp nèlkül sokkal izgalmasabb ès a kèpzelet világot jobban beindìtô szituáciô szerintem ès anonim is marad mindkèt fèl.
2021. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem a találkozás a cél, csak valóban az erotikus fantáziálás, akkor szerintem is sokkal izgalmasabb kép nélkül. Akkor olyan lesz a partnered amilyennek te képzeled, persze bizonyos kereteken belül, mert azért egy leírást csak adtok magatokról, de mégis nagyon finom dolgokat kapsz tőle, adtok egymásnak. Ha egy igazán jól sikerült levelezésről beszélünk.
2021. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!