Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, Ti vágytatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Ti vágytatok már arra, hogy legyen egy olyan online "erotikus kapcsolatotok", ahol megoszthatjátok egymással minden intim vágyatokat?

Figyelt kérdés

Sosem túllépve az internet határait, mégis a magányos masztizásnál valami sokkal bensősésegebb élményre ahol őszintén és tabuk nélkül mászhattok bele egymás fejébe, felfedezni a vágyaitokat?


Én hiszek benne, hogy nem csak a másik testétől lehet izgalomba jönni, hogy a másik elméje tud lenni a legizgatóbb dolog a világon :)


Mit gondoltok?


2020. dec. 21. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
89%

Nekem többször is alakult már ki ilyen, itt az oldalon. Képek videók...

N

2020. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak ilyenek régebben. Már kapcsolatban vagyok, így nincsen ilyesmi az életemben.
2020. dec. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt ilyen
2021. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
87%
Volt részem ilyenben. Nagyon érdekes, és izgató tud lenni egy ilyen levelezés.
2021. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen kapcsolatom, mivel az agyam a legerősebb erogén zónám, azt lehet csiklandozni, és bizony baromi jól esik!


Életem egyik legjobb kalandjának tartom, csak, mi kiléptünk az illegalitásból több év után, és a vakrandi nagyon jól sikerült!


Most újra ott tartunk, mint az elején, csak hevesebben történnek a levélváltások!

2021. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van ilyen, nagyon bizalmas a viszonyunk itt neten, szoktak menni a képek és videók is a másik felizgatására! :)
2021. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint ezt csak én élem meg önkínzásnak, ha itt ez mindenkinek annyira szuper.(?)

Nekem is volt ilyen, imádtam, de olyan őrületesen vágytam az igazi érintésére annak az embernek, hogy inkább lekattantam erről, mert elég rendesen kicseszésnek éltem meg. De csak emiatt. Lehet, hogy túl jó volt.(?) :D

2021. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
91%

Egy ilyen társ jó lenne nekem is.

37F

2021. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
91%
Ha esetleg van valaki fiatal lány aki nem próbálta és szivesen kipróbálna vagy csak szimplán rég csinálta és kedvet kapott, írhat nyugodtan, sc:prumekr
2021. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
94%

Volt ilyen, de mi is találkoztunk párszor miután hónapokig chateltünk, levelezgettünk. Igaz, semmi sem történt, csak ettünk, sétáltunk, beszélgettünk - mivel kapcsolatban voltam.

Normál esetben soha nem haraptam volna rá a szexchatre.

Nálunk ez több idő után alakult ki sok barátinak nevezhető beszélgetés, eszmecsere után.

Itt válaszolt az illető egy párkapcsolati kérdésemre.

Ha nem így indult volna, ártatlan, baráti beszélgetésként, valószínűleg nem is élveztem volna annyira a dolgot.

Fantasztikus volt, izgalmas, szenvedélyes - teljesen új énemet fedeztem fel ezalatt, pedig a fantáziám előtte sem volt szegényes.

Én is azt vallom, hogy az agyunk az EROGÉNZÓNÁnk, ő irányít mindent!

Igazi élmény volt kipróbálni, de elég volt.

2021. jan. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!