Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a férjem. Elmondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem. Elmondjam neki, vagy maradjon titok és rettegjek hogy kiderül?

Figyelt kérdés

Ha megtudja így is úgy is vége.

Ezt nem tudja megbocsájtani



2021. jan. 2. 09:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
72%
Neáruld el.
2021. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
41%
Ne mond el... És emésszen a kétely valamint a félelem... Remélem a bűntudat is.... Ennyit igazán megérdemelt! :)
2021. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
17%
Tagadj és hazudj
2021. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
33%
Egyelek meg Ha én lennék a férjed én azt szeretném hogy mondd el főleg azt hogy miért történt és ha ezért elhagy akkor bocsánat de meg is érdemli.. Mindenki hibázhat én is volt hogy félre léptem bár nem házasságban de párkapcsolatban de hidd el hosszú távon az a kifizetődő ha nemn sunnyog az ember.
2021. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
21%
Miért léptél félre? Amúgy nyugi, kiderül, ha a férjed nem full láma.
2021. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
81%
Én is elmondtam, mondta próbaljuk meg folytatni, én is nagyon akarom folytatni, de ugyanúgy érzem magamban, hogyha adott szituáció lesz, akkor nem biztos hogy ellen tudok állni. Elgyengülök. A férjemre sem tudok úgy nézni, mint előtte. Szeretem, de vágyom másra is.
2021. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem mondod el, nem adok fél évet, és újra megtörténik, mondván, hogy a múltkor is megúsztad.
2021. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
84%
Mikor lebuktam Azt javasoltam csaljon meg engem, ahányszor én őt. Megőrjit a tudat hogy mással lesz. De semmit nem csinált. Ilyenkor meg az jár a fejemben mennyire szerettem.. milyen rendes. de hogy közben potens férfinak tartom e? Az kérdéses. Pedig jó vele a szex
2021. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
18%

Nem álszentség ez, ha azt mondjuk mondja el. Már így is egy szégyen,hogy megcsalta, de legalább szegény férje ott tudja hagyni.

Vannak bizonyos elvek erkölcsösebb embereknél, hogy pl. nem csalom meg a párom.


A kérdésre válaszolva pedig rajtad már nem segít semmi, ugyanolyan undorító sunyi leszel. A kérdés az, hogy a férjednek adsz-e esélyt, hogy találhasson magának egy normális nőt, akiben megbízhat és akivel szeretik egymást. Ha elmondod megadod neki ezt az esélyt, lehet, hogy a ki is békültök, mert őszinte voltál. Ha nem mondod el akkor vagy később kiderül (akkor tuti vége lesz)vagy titokban marad és a férjed hazugságban éli le az életét, egy olyan nő mellett, aki megbízhatatlan és megalázta őt. Röviden neki akarsz jót, és egy kis esély a békülésre vagy önző leszel és titokban marad vagy lelepleződsz és kivág, mint macskát sz*rni.


Nem is szabadott volna megcsalnod, de ha már megtetted, akkor mindenképpen mondd el neki mit tettél.

2021. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Ne mond el!

Ha eddig nem volt bajod, majd ezután lenne ezerrel!

Ugye senki sem tartotta a gyertyát?

Akkor mégis, hogy derülne ki??? Miért mondanád el???

Fátylat rá...

2021. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!