Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a férjem. Elmondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem. Elmondjam neki, vagy maradjon titok és rettegjek hogy kiderül?

Figyelt kérdés

Ha megtudja így is úgy is vége.

Ezt nem tudja megbocsájtani



2021. jan. 2. 09:42
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
35%
Borzasztó milyen idióta, gerinctelen, sunyi, bélférgekkel van tele ez a társadalom
2021. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen a társadalom, olyanok a polgárai: álszent, hazug, önző.

Mégis: mit vártál?!

2021. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
14%

#31 #32 Ti még soha nem hazudtatok az életben?

Néha jobb, ha az ember befogja a pofáját.

2021. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
84%
Nem állítom, hogy nem hazudtam még soha, de ha már volt olyan aljadék megcsalni, akkor már vallja be neki.
2021. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
18%
Én nem dobnálak ki, ha őszinte lennél.
2021. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
17%

Azoktól kérdezem akik azt mondják, mondja el a kérdező a megcsalást!

De különösen a 4 -es válaszolótól kérdezem:

Azt mondod üdv a klubban. Akkor gondolkom te is átestél ezen. Te elmondtad. Na és ? joban jártál? Kibékültetek? Gondolom nem!

Az ég szerelmére! Csak egyetlen esetet mondjatok már amikor nem válás, hanem kibékülés lett a vége!

Nem tudom miért hiszik el azt a romantikus maszlagot, hogy el kell mondani a megcsalást, mert a végén békülés lesz és mindketten boldogan ellovagoltok a naplementében!

hát nem!

Ébresztő!

Ez nem így van!

A megcsalásnak soha nem lesz boldog vége! Épp ezért ha már megtetted akkor birkózz meg a lelkiismeret furdalással!

És ez a lelkiismeret furdalásod legyen figyelmeztetés arra, hogy többé ne tedd meg!

Mondom mindezt úgy, hogy férjezett nőt szerettem. És szeretem a mai napig! De ez egy másik történet…

2021. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
82%

"A megcsalásnak soha nem lesz boldog vége! Épp ezért ha már megtetted akkor birkózz meg a lelkiismeret furdalással!"


És tartsa hazugságban a párját:D Zseniális. Nem elég egy gerinctelen húzás, még tetőzzük egy másikkal is. Számomra a megcsalás leginkább fájó pontja nem a másik farka, hanem az ezt övező hazugságáradat.

2021. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
77%
Mondd el neki. Legyél egyenes legalább
2021. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
18%

Ha holnap mindenki elmondaná a másiknak, hogy megcsalta, akkor egy hétig senki nem menne dolgozni! Mert aztán az is megszólalna, akinek elmondtam...

Én egyetlen házaspárért tenném tűzbe a kezem a kölcsönös hűségességük okán, de senki másért!

És ezt tapasztalatból mondom!

Engem is megcsaltak és azóta én is mindenkit megcsaltam! Egyáltalán nem nagy kihívás egy nőt elcsábítani...

A mai világban nincs esélye a szexuális hűségnek, ezt jobb tudomásul venni - hogy ne érjen senkit hatalmas pofonsorozat.

A hűség egyre inkább illúzió.

Lehet lepontozni - a valóságot.

2021. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
38-az hogy te így látod, nem valóság, maximum szubjektív vélemény!
2021. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!