Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez ronthatja az esélyeimet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ronthatja az esélyeimet a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben megismerkedtem egy lánnyal. Az első talink alkalmával sétálni mentünk, eléggé megvolt a kémia, a végén csókkal köszöntünk el. A második talira azt beszéltük meg, hogy feljön hozzám, főzünk valamit közösen majd kajálunk egyet (ittalvás nem merült fel). Ez a randi is teljesen jól alakult, amikor elég közel kerültünk egymáshoz, és egyértelmű jeleket tettem a szándékomra, azt mondta, hogy megvan neki, illetve a második randin nem szeretne szexelni, elkezdett viszont szájjal kielégíteni, amit elkepesztően jól is csinált, nagyon szenvedélyes volt . Annyira beindultam, hogy mikor éreztem, közel a vég, kicsit erőteljesebben megfogtam a fejét és elég hevesen elkezdtem 'dugni' a száját, közben végig tartva a fejét, hogy mindenképp belemehessek a szájába. Mivel nagyon szenvedélyesen csinálta és közben sem láttam rajta, hogy ez a kiszolgáltatottság zavarná, gondoltam nem volt ellenére. Ma azonban azt írta, hogy kicsit megijedt közben még ha nem is látszott rajta és nem igazán tudta hovatenni, ugyanakkor kicsit élvezte is, hogy ennyire dominánsan léptem fel.

Szerintetek ez ronthatja a későbbi esélyeimet? A harmadik randin szerintem enélkül mindenképp összejött volna a szex. Vajon így is összejön, vagy bizalmatlan lett a lány? Egyébként 25F, 19L, szóval van egy kisebb korkülönbség.



2021. jan. 5. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Én már azt is furcsának tartom hogy a második randin bekapta. És az is furcsa hogy csak úgy minden kérdés, megbeszélés nélkül te csak úgy eldöntötted, hogy torkon lövöd.
2021. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit könnyűvérünek érzem a csajt, hogy csak úgy leszop a második randin, bár ez a korából is adódhat - sajna manapság a 19 évesek legjava már nem olyan érett, mint régebben. - dumáld meg vele, hogy hirtelen inger volt és szeretnéd vele megbeszélni, hogy ő hogyan szeretné.
2021. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Lenyelte?
2021. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Császár vagy
2021. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas taplóság volt amit csináltál. Semmi bajom a szájbaélvezéssel, DE elvárom, hogy megbeszéljük előtte, vagy mielőtt a srác elmegy, jelezze, hogy közel van. A bármiféle beleegyezés kérése nélküli fej rányomásánál hagytalak volna ott a krva spagettiddel együtt,de ez a csajszi ehhez még nem elég határozott - vagy kicsit sub: nem tudom.

Mindenesetre ha ezek után szóbaállt veled, a válaszom az, hogy úgy látszik, van az a nő, akinél ezek ellenére sem romlanak az esélyeid.

Egyébként értelmesebbnek tűnsz a fogalmazásod alapján annál, mint ahogy abban a szituációban viselkedtél...

2021. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 exronin ***** válasza:
79%

Ha én nő lennék ebből biztosan rájönnék, hogy egy önző alak vagy.

Nem beszélsz meg vele semmit, csak neked jó legyen...

2021. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!