Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megcsalna, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalna, ha az ex- szexpartnerével elmenne nyaralni kettesben?

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk csak egyszer smároltak fogadásból felelj vagy mersz közben. Meg kb. 10-15x együtt aludtak, amikor lent volt vidéken a szüleimnél. A barátom nem szeret egyedül aludni, de csak átölelték egymást. Most nyáron elmennének tengerpartra, ha vége a járványnak, de én akkor pont nem érek rá, meg voltam is már ott, ahol voltak, szóval annyira nem érdekelne. Kicsit szégyellem magam, hogy nem bízom bennük. Pedig jóba vagyok a csajjal és mindent elmond.

#megcsalás #bizalom #Barátságág
2021. jan. 16. 10:48
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de nő létedre nem sok tartás és büszkeség van benned, ha eltűröd, hogy a pasid a volt szeretőjével lógjon.
2021. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
94%

Persze, majd a pasid elmondjam hogy szia drágám, megdugtam az excsajomat

Vagy a csaj: szevasz Magdi, még mindig jó a pasid (pasink :D) az ágyban...

2021. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Azt is megmondták, amikor egyszer lefeküdtek, még a kapcsolatunk elején, de az véletlen volt, részegek voltak. Nagyon őszinték. Mindkettőjüket nagyom kedvelem
2021. jan. 16. 11:04
 14/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem őszinték. Keményen szexelnek folyamatosan. Hülyét csinálnak belőled.
2021. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
89%
Akkor most már érdemes ráhajtani egy édeshármasra.
2021. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
94%

Véletlenül részegen lefeküdtek?

Ha kiesel az ablakon, az véletlen. Ha kiugrassz részegen, az nem véletlen.


Szedd már össze magad asszony, hülyét csinálnak belőled.

2021. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Édeshármast barátom kérdezte párszor, de az jó ötlet? Félnék, akkor külön is szexelnének.... de, ha csalna barátom folyamatosan, akkor miért lenne velem? S miért mondaná, hogy szeret? Akkor a dugipajtija miért ne nyúlná le?
2021. jan. 16. 11:08
 18/49 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező ugye hogy csak egy unatkozó troll vagy? Ennyire nem lehet naív valaki. 💆🏼‍♀️
2021. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
vagy troll kérdés vagy nagyon sötét vagy
2021. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Egyszer kérdezte barátom, hogy baj lenne ha mással is szexelne. Mondtam nem örülnék neki. Mert félnék hogy lenyúlják. Megértette
2021. jan. 16. 11:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!