Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megcsalna, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalna, ha az ex- szexpartnerével elmenne nyaralni kettesben?

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk csak egyszer smároltak fogadásból felelj vagy mersz közben. Meg kb. 10-15x együtt aludtak, amikor lent volt vidéken a szüleimnél. A barátom nem szeret egyedül aludni, de csak átölelték egymást. Most nyáron elmennének tengerpartra, ha vége a járványnak, de én akkor pont nem érek rá, meg voltam is már ott, ahol voltak, szóval annyira nem érdekelne. Kicsit szégyellem magam, hogy nem bízom bennük. Pedig jóba vagyok a csajjal és mindent elmond.

#megcsalás #bizalom #Barátságág
2021. jan. 16. 10:48
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Már beszéltem párommal, hogy lehet hármas is, akár már ma is, azt mondta, hogy ilyen rendes barátnőt sose tudna becsapni és elmond nekem mindent. S senkire nem cserélne le. Nagyon szeretjük egymást.
2021. jan. 16. 13:35
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme ezeknek a kamu sztoriknak amiket hetek óta tologatsz am?
2021. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Ezzel az utolsó kommenteddel tényleg teljesen elhiteltelenítetted magad.


Kérdező, én a helyedben tényleg felkeresnék egy pszichológust, ha ilyen mélyen más élethelyzetekbe képzeled bele magad. Ez nem normális.

2021. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
91%

"de az véletlen volt"

MAMÁM! XD


Mi az, a srácnak pont felállt, megcsúsztak, és véletlenül úgy estek el, h hirtelen leesett róluk minden ruha, és a srácnak a pélója belecsúszott a csajba?


LOL XD

2021. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
91%
"Nem, nem értititek, ő soha nem csapna be, ez a kapcsolatunk lényege a bizalom," - kivéve, amikor először félrekúrt. Meg gondolom, azóta jópárszor.
2021. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
91%

"Jól bírja amúgy, észre se venném, ha mással szexelne, maradna energiaja :) "

Nyugi, valóban nem is veszed észre. Már rég palira vagy véve.

2021. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Sok kétkedőnek elmondanám, hogy beszéltem velük. Nem csalt meg a barátom, csak közös maszturbáció volt, meg orál, de azt megbeszéltük az elején hogy az nem megcsalás. Mondtam hogy tőlem szexelhetnek is mikor nem vagyok Pesten, csak utána megyek hozzá én és bírja velem is. Ennyike :)
2021. jan. 19. 17:35
 38/49 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mégis mi a retkes fa$zért tetted fel a kérdést? 🤷‍♂️🤦‍♂️
2021. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Ne kelljen hazudnunk egymásnak, nem tette volna meg, de így nem is kell hazudni
2021. jan. 19. 17:52
 40/49 anonim ***** válasza:
88%
Szép csapat vagytok, az már egyszer biztos. 🤦‍♂️
2021. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!