Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megcsalna, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalna, ha az ex- szexpartnerével elmenne nyaralni kettesben?

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk csak egyszer smároltak fogadásból felelj vagy mersz közben. Meg kb. 10-15x együtt aludtak, amikor lent volt vidéken a szüleimnél. A barátom nem szeret egyedül aludni, de csak átölelték egymást. Most nyáron elmennének tengerpartra, ha vége a járványnak, de én akkor pont nem érek rá, meg voltam is már ott, ahol voltak, szóval annyira nem érdekelne. Kicsit szégyellem magam, hogy nem bízom bennük. Pedig jóba vagyok a csajjal és mindent elmond.

#megcsalás #bizalom #Barátságág
2021. jan. 16. 10:48
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
94%
Megértette, ezért úgy kúr folyamatosan félre és csinál belőled hülyét. 🤦🏼‍♀️
2021. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem troll vagy!

Azért van még veled, mert balek vagy.

Önbecsüléssel, akarattal nem rendelkezel.

2021. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Nem, nem értititek, ő soha nem csapna be, ez a kapcsolatunk lényege a bizalom, mondtam neki ha mással lefekszik inkább mondja el, csak ne hazudjon, utána kitalálunk valamit. Csak félek, hogy valaki elszereti. Jól bírja amúgy, észre se venném, ha mással szexelne, maradna energiaja :) de nem akarom elveszíteni semmiképpen. Szerintem ő az igazi, most ezt érzem
2021. jan. 16. 11:17
 24/49 A kérdező kommentje:
De az csak jelent valamit, hogy az exe nem tudta elvenni tőlem? Akkor csak jobb vagyok
2021. jan. 16. 11:18
 25/49 anonim ***** válasza:
91%

#22 vagyok.

Akkor ez olyan nyitott kapcsolat féle?

Csak egyoldalú?

2021. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
83%
kamu, ennyire nem lehetsz hulye
2021. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Tuti h kamu, legalábbis én is remélem, hogy ember nem lehet ennyire naív.
2021. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Nyitott kapcsolat? Az jó lenne nekem? De én nem akarok mással szexelni, vagy azt is kellene akkor, hogy a barátommal korrekt legyek?
2021. jan. 16. 11:45
 29/49 anonim ***** válasza:
95%
najo, ne eroltesd, az elejen majdnem hiheto volt, de ez mar inkabb szanalmas.
2021. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet tényleg ennyire hülye 😂
2021. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!