Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban régóta kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban régóta kapcsolatban vagy házasságban élők válaszára vagyok kíváncsi. Esetleg, akiknek már volt hosszabb távú kapcsolata. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani, hogy egy idő után a kapcsolatban kialszik a tűz, a szex is megszokássá válik, a párod már nem lesz annyira izgató számodra stb. stb. Tegyük fel nem azért mert fogy, hízik, elhanyagolt lesz hanem mert x ideje együtt vagytok. Például egy 10 éves házasságban a szexuális élet eléggé lapossá válhat, nem? Még ha mindent kipróbáltak már akkor is.

Ilyenkor el kell fogadni, hogy marad a megcsalás vagy a nyitott kapcsolat? Jelen pillanatban elképzelem, hogy a párommal más is szexelne...hát iszonyatosan fájna. Legalábbis most úgy érzem. Persze lehet 10 év után annyira nem érdekelne már mégha a kölcsönös szeretet is megvan köztünk. Nem volt még hosszú kapcsolatom ezért merült fel bennem a kérdés.

Normális, kulturált válaszokat várok! :)

20L



2021. jan. 20. 13:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Jó helyen várod a kultúrválaszt.
2021. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Én 28 éves kapcsolatban élek és részemről teljesen kialudt a tűz. De ez szerintem mindenkinél más, mert például párom igényt tartana rám. Én úgy vagyok vele, hogy egyáltalán nem bánnám, ha mással kerülne szexuális viszonyba.
2021. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Én 20 éves házasságban vagyok. 10 éve már nincs szexualis kapcsolatunk. Nem bánnám ha találna magának valakit, mert úgy én is inkább keresnék. Igy viszont nem tudom rá venni magam.
2021. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Az is benne lesz később, hogy már nem a szex lesz az élet középpontjában annyira, szóval annyira lehet téged sem fog zavarni, ha ritkábban van, ha az jó.


Az embert egy csomó dolog érdekli és később valahogy az élet mozgatása is nagyon sokat kíván az emberből. De ha azt nézed, hogy mondjuk szeretsz zenét hallgatni, abban is van egy időszak amíg eljársz mindenhova aztán meg már nem, mert más érdekel és ezt nem éled meg akkor veszteségnek, mert nem az van, hogy nem szabad eljárnod, hanem csak mást akarsz csinálni.


Most gondold el reálisan, hogy mi olyan dolog van az életben, amit 50 évig mindennap akar csinálni az ember. Ennyi.

2021. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Bár nincs hosszútávú kapcsolatom, de szerintem az hatalmas hülyeség, hogy el kell fogadni, hogy marad a megcsalás. Az emberek nem azért házasodnak össze, hogy ha kialszik a tűz, megcsalják egymást, és szétmenjenek. Persze van erre is példa bőven sajnos, de általában szerintem szimplán csak háttérbe szorul a szexualitás, mert jönnek a gyerkőcök, stb. Ha a nagy szerelem el is múlik, a szeretet nem feltétlen, és azért szerintem nem mindenki kefélne félre, ha valóban szereti a másikat.
2021. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

A szex pontosan úgy működik, mint a kábítószer. Igazából egy (néhány) természetes kábítószer működik itt.

A hatása is pont ugyanolyan: tehát idővel lecseng, és nagyobb adag kell belőle.

Ezt lehet fokozni: szép ruha, új póz, stb.

Aztán ez egy idő után elfogy. Ami nem azt jelenti, hogy nem tudtok szexelni, csak már nincs benne semmi új. Mindkettőtöknek csukott szemmel és kéz nélkül is menne már, mert tudjátok, hogy melyik másodpercben hova kell állni.


Ha szerencséd van, közben kialakul a szeretet, ami tartós is lehet.

2021. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
2-3 és ezeket mondtátok már a párjaitoknak?
2021. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

1-es


Meglepő (színvonalú) válaszok jöttek, nem? Én például nagyon kellemesen csalódtam. Mégiscsak vannak ritka kivételek, amikor a gyik-en értelmes beszéd alakul ki valamiről. Nincs is nagyon mit hozzátennem.

2021. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

ha dolgozol érte, akkor nem alszik ki semmi! Szóval ha csak éltek egymás mellett, kialszik. Ha hetente randiztok, akkor menni fog hosszútávon.


44/F, 15 éve házasságban

2021. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%
20 eveseknek mit lehet errol mondani? Es mit ert meg belole?
2021. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!