Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban régóta kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban régóta kapcsolatban vagy házasságban élők válaszára vagyok kíváncsi. Esetleg, akiknek már volt hosszabb távú kapcsolata. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani, hogy egy idő után a kapcsolatban kialszik a tűz, a szex is megszokássá válik, a párod már nem lesz annyira izgató számodra stb. stb. Tegyük fel nem azért mert fogy, hízik, elhanyagolt lesz hanem mert x ideje együtt vagytok. Például egy 10 éves házasságban a szexuális élet eléggé lapossá válhat, nem? Még ha mindent kipróbáltak már akkor is.

Ilyenkor el kell fogadni, hogy marad a megcsalás vagy a nyitott kapcsolat? Jelen pillanatban elképzelem, hogy a párommal más is szexelne...hát iszonyatosan fájna. Legalábbis most úgy érzem. Persze lehet 10 év után annyira nem érdekelne már mégha a kölcsönös szeretet is megvan köztünk. Nem volt még hosszú kapcsolatom ezért merült fel bennem a kérdés.

Normális, kulturált válaszokat várok! :)

20L



2021. jan. 20. 13:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Mindennek ára van, ennek pl magas. (Mihez képest amúgy?)

A megkopott intimitást kevésbé lehet amortizálni szerintem, de ez az én véleményem, a tiéd más, és pont ez a lényeg, hogy mindenki járja a saját útját, ne valaki másét. Kapcsolatban meg két utat kell összehozni, nem véletlenül bukik el a dolog olyan sokszor.

A templomban azt kell mondani, hogy jóban rosszban kitartotok, jóban könnyű, rosszban meg nehéz és áldozatokat kíván.

Nem szeretem itt, hogy minden párkapcsolati problémára a szakítást mondják, persze az itteniek kora miatt is ez a gondolkodásmód, 20 évesen semmivel a hátadon könnyű újratervezni. Egy működő életközösséget felrúgni mert legalább az egyiknek dughatnékja van szerintem hülyeség.

Más szerint meg az egyetlen opció.

2021. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#20 gyorsabban gépelt, jóformán csak ismételni tudtam.

Mindenesetre, jó, hogy volt olyan is, aki azt mondja, van remény, neki is működött, nem csak a “hát ez ilyen” válaszok jöttek.

2021. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy ennyi idő után már monotonná válik a szex, nem olyan izgató a párod, már inkább a szexet kívánod mint őt. Viszont azzal nem értek egyet, hogy kizárólagos megoldás a megcsalás vagy nyitott kapcsolat. Fontosabbnak tartom a szeretetet, a jól működő kapcsolatot. Ez el tudja nyomni a már nem annyira élvezetes szexuális életet.

Viszont azt tudom, ha újra kezdhetném, a szex minősége legalább ugyan olyan hangsúlyt kapna a párválasztásban mint bármi más. Mint például a másik személye, bensője, természete...

2021. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
18 éve vagyunk együtt. Kívánjuk egymást, jó a szex és vannak érzelmek is. A tüzet folyton táplálni kell, mindig lehet egymásnak újat mutatni. Nyilván ennyi idő után a közös célok és a gyerek is osszetartja az embereket, de nem hűl ki minden kapcsolat :-) Nyilván a reszketve várom hogy láthassam érzés elmulik.
2021. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint ez inkább ciklikus nálam legalábbis.

Van amikor ellaposodik a dolog, de mindig tudok fantáziát meríteni, így sosem alszik ki a láng.

2021. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek meg kellene tanulni azt, hogy a vágy és a szereret nem ugyanaz.

Vágyom a mocskos szexre egy fiatal perverz csajjal de szerelmes nem vagyok belé. Míg a feleségembe igen, de ő másmilyen szexet szeret.

Viszont engedem neki is, ha mást akarna magában érezni, így fair ha nem akarom birtokolni(mert szeretem)

2021. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!