Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a pasim; mi legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim; mi legyen a büntetésem ezért?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük és azt mondta, nem akar szakítani, mert nagyon szeret, viszont meg kell kapnom a nekem járó büntetést. De nálunk mindig én voltam a dominásabb, és nem igazán tud sok mindent kitalálni, ezért kérünk itt segítséget. Valami BDSM alapút szeretne.

Kérlek, legyetek kíméletesek. (ő nem biztos, hogy ezt kérné)

Én 21, ő 22



2021. jan. 29. 13:03
 21/97 anonim ***** válasza:
85%
Erényövet raknék rád. (és eldobnám a kulcsát.)
2021. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
72%
( 18 ) Azért én messzebbről felügyelnék rá !
2021. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
48%
Tűvel szurkaljon alul es a melled, ostorral csapkodja meg a puncit es a melled, puncin is rughat, nagy vibratorral izgatna ugy higy fajjon, ez buntetes, csak tipp, en nem tennem.meg veled de te kertel otletet
2021. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
74%

Végre valaki nem rinyál hogy megcsalták hanem vagányul kezeli a helyzetet

Nagy formák lehettek

2021. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
29%

En tolem az lenne a büntid hogy a katonai nadrágszíjammal vörösre vernélek kikötöznélek cibálnálak vernélek pofoználak aztán dobnálak mint macskát szarni..

Ez van.

En ezt tenném nem tudnék megbocsátani.

26F

2021. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
26%
Én vennék egy análplugot és abban kéne kimenned sétálni a pasival a szabadba. Keresnék valami eldugott helyet, kipisilnám magam, majd utána rogton megszopatnálak a szabadban, úgy hogy a plug ott van a fenekedben. Utána felmennék a lakásra, kihuznám a plugot és jol megdugnám a feneked. De ha még pofátlan is vagy, dugás elott jol lepisilnám a plugos segged.
2021. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
32%
Eleg gyenge a csávód hogy még ezutan is kellesz neki tudvan hogy kozös lud vagy..
2021. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 Felix Crux ***** válasza:
36%
Dughattok úgy is, hogy rajtad elektrosokkos bimbócsipesz van, elektrosokkos buttplug és/vagy pumpálható ;) Lényeg hogy szenvedj miközben élvezel. De egyébként tényleg így lenne szép a játék, ha van benne bünti/szenvedés, de élvezitek is a rosszalkodást (te is!). Jó mulatást! ;)
2021. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az lenne a méltó és releváns buntetés, ha te keresnél neki egy csajt harmadiknak, és végig kéne nézned ahogy eloszor leszopja a csaj a pasid, utána pedig dugnak egy jot. Es kozben neked segítened kéne betenni a pinájába, esetleg nedvesre nyalni elotte a csajt. De akár a fenekét is kinyalatnám veled.
2021. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
72%
Nadrág szíjjal vagy angolul paddle-el 5 percen keresztül fenekelhet
2021. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!