Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a pasim; mi legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim; mi legyen a büntetésem ezért?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük és azt mondta, nem akar szakítani, mert nagyon szeret, viszont meg kell kapnom a nekem járó büntetést. De nálunk mindig én voltam a dominásabb, és nem igazán tud sok mindent kitalálni, ezért kérünk itt segítséget. Valami BDSM alapút szeretne.

Kérlek, legyetek kíméletesek. (ő nem biztos, hogy ezt kérné)

Én 21, ő 22



2021. jan. 29. 13:03
 31/97 Felix Crux ***** válasza:
75%
Dugjatok hármasban csajjal.
2021. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
22%
nyalasd ki vele a segglyukad 1 hét nem fürdés után
2021. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
80%
Fenekelés jól kikötve száj betömve. Mondjuk kezdésnek pálcával 50.
2021. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes a kérdés, nem is biztos, hogy klasszikus BDSM büntetés a megoldás. Mindenképp gondold át, hogy biztosan akarod-e, mert egy ilyen büntetés komoly dolog, mindenkinek joga van a saját teste felett dönteni, ez ez minden jognál erősebb. Tehát bármit is kér, nem kell megtenned.


Persze egy jogos büntetés, mindkét félnek jó lehet, neki egy kis elégtétel, neked pedig a lelkiismeretednek segít, hogy megszenvedtél a bocsánatáért.


Ha tapasztalatlan és bizonytalan a büntetésekben nem biztos, hogy olyan büntetést választanék, ahol komoly kárt tud okozni. Hiszen az, ha már komolyan megsérülsz az nem büntetés. Más kérdésnél már adtam pár ötletet:


Kérhet tőled olyat, amire nehezebben venne rá máskor: Fogyj/hízz, megadott (ésszerű) határidőre, testékszer (esetleg érzéstelenítés nélkül), tetoválás. Olyan, ami amúgy is tetszene neki.



Ha van, amiben fejlődhetnél, kérjen meg, hogy edzze a fenekedre vagy hasadra így mind a ketten nyertek.



Persze lehet büntetni is.


Lehet sportbüntetés is: 1000 guggolás érdemi pihenő nélkül, 1000 felülés stb, ez már fájdalommal is jár, napok múlva is érezni fogod...



Ha jobban akar szadizni veled, akkor futás, de kaviccsal a cipődben, ha amúgy is sportosz, akkor mondjuk kiegészítve súlymellénnyel.



Büntetés lehet a ceruzán, száraz rizsen, zúzott kavicson térdeplés,térdelj annyi időt, amit a mással töltöttél, emlékezetes lesz az biztos.


Kíváncsi vagyok, hogy mit választottatok és hogyan viselted, majd mindenképp számolj be róla.

2021. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
50%

Egy kemény ficko vágna neked egyet kettőt aztan mint a macskat ugy dobná...

🤣😬

2021. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 exronin ***** válasza:
46%

Na, sikerült kiverni?

Kamukirály.

2021. jan. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
79%
Nézd végig, ahogy a csávód dug 1 csajt és te is besegítesz, felszopni, csajt nyalni a végén a szádba élvez, amit lenyelsz. Aztán ha megdugta, te újra keményre szopod, hogy megint megdugja.
2021. jan. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
67%
Hívjatok egy szigorú doktorbácsit, aki meztelenül megvizsgál a pasid előtt és kemény, mint egy börtönorvos.
2021. jan. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
62%
Szakítás
2021. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elolvastuk őket, beszéltünk róluk, nagyon jókat írtatok, azt mondta, hogy legjobban az tetszett neki,8, 26, 28, 29, 37 -szóval nem tudom; hogy most több minden lesz-e vagy majd választ.

A 34-es szintén kifejezetten tetszett neki.

De nyugodtan írjatok még, mindenre nyitottak vagyunk ezután is.

2021. jan. 30. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!