Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a pasim; mi legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim; mi legyen a büntetésem ezért?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük és azt mondta, nem akar szakítani, mert nagyon szeret, viszont meg kell kapnom a nekem járó büntetést. De nálunk mindig én voltam a dominásabb, és nem igazán tud sok mindent kitalálni, ezért kérünk itt segítséget. Valami BDSM alapút szeretne.

Kérlek, legyetek kíméletesek. (ő nem biztos, hogy ezt kérné)

Én 21, ő 22



2021. jan. 29. 13:03
 41/97 anonim ***** válasza:
69%
Legyen az a büntetésed, hogy velem kell dugnod!
2021. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
60%
10 miatyánkot mondj el 😀😂😀
2021. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
84%
19. Mmmm, ez elég jól hangzik :)
2021. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
60%

Varrja össze a puncidat és zárjon ki meztelenül pár órára valami fűtetlen sufniba és óránként kapj 30 korbácsot a testedre (hát, fenék, mell). Közben térdelhetsz kukoricán.

Vagy csapkodja szép vörösre a puncidat és lilára a melleidet, hogy legközelebb ne legyen kedved ilyenhez.

2021. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
94%

34-es vagyok, örülök, ha tetszett, amit írtam.


Nem tudom túl vagytok-e rajta, ha nem, akkor téged izgat a dolog, hogy meg leszel büntetve, vagy csak szeretnél rajta túl lenni?

2021. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
91%

En ha fiú lennék OTTHON hatrakotnem az illető kezeit, (azért mert nekem az nagyon fáj egy idő után, ha elől van akkor nem) es úgy kutyaban letennem a fejét és így csinalnam vele hátulról, bekotnem a száját, a szemét, húznam a haját, durvan elfenekelnem, esetleg viaszt csepegtetnék rá óvatosan mértékkel, vagy jegkockaval kinoznam a testét, esetleg pórázon vezetnem, keményen megszopatnam, de azért nyilván nem hanyasig, betennek neki egy kis plugot (itt nagyon nagyon sokat kell foglalkozni és óvatosan, sok síkosítóval, fokozatosan stb kimagaslóan ügyelve a higieniara, amit itt írnak hogy szárazon anál stb ez a világ legnagyobb hulyesege amit valaha olvastam, borzalmas károk lehetnek belőle... -.-) esetleg kézzel, szájjal sokáig, nagyon jól esoen kenyeztetnem és mikor látom hogy nagyon közel van az orgazmushoz abbahagynam és így kinoznam egy ideig stb stb, de MINDENT ÉSSZEL!


7/45-ot válaszát miert nem törlik amugy az adminok...? És hogy lehet 32%-ban hasznos? Undorító... Bár veled történne meg kedves válaszoló ilyen mentalitással...😉


Egyébként nagyon szerencsés lehetsz, és örülök, hogy nem hagy el a párod, de remélem tanultál belőle, nagyon jó fej értékes barátnak tűnik, ha megtudja ezt neked bocsátani, becsüld meg, ne veszitsd el.

18l

2021. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
79%
A seggedet dughatja csak ebben az évben. Vagy ő is megdug egy másik nőt a szemed láttára
2021. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
20%

46

Mas lanyok azert izgalmasabbak.

2021. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
86%
Erényövet kell hordanod mostantól, és rendszeresen végignézni ahogy megcsal téged.
2021. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
72%
Szex megvonás 1 évig !
2021. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!