Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a pasim; mi legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim; mi legyen a büntetésem ezért?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük és azt mondta, nem akar szakítani, mert nagyon szeret, viszont meg kell kapnom a nekem járó büntetést. De nálunk mindig én voltam a dominásabb, és nem igazán tud sok mindent kitalálni, ezért kérünk itt segítséget. Valami BDSM alapút szeretne.

Kérlek, legyetek kíméletesek. (ő nem biztos, hogy ezt kérné)

Én 21, ő 22



2021. jan. 29. 13:03
 71/97 anonim ***** válasza:
80%

Vannak itt jó büntik, de azért van aki elvette a sulykot. Nem dícséretet érdemel, de azért nem is halálos bűn, amit tett, ne legyünk.


Ha BDSM büntetést akar, akkor fenekelés, korbácsolás jöhet, gondolom valamelyik vágyik is rá, csak fél közölni a másikkal, de ami ennél durvább, az már jelen helyzetben azért beteges.

2021. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
72%

1) Szívd fel jó keményre a kukiját s hagyd, hogy azzal pofozzon fel! :)


2) Egy órán át mélytorkozd szünet nélkül s minél többször élvezzen a torkodba. Természetesen le is kell nyelned mindet. Bár lehet ezutóbbit nem élwd meg büntetésként.


3) Szervezd be egy barátnődet, aki benne van a pajkoskodásban. Őt élvezze tele többször is a partnered s a puncijából kell kinyalnod s lenyelned az összes kanvitamint. :)

2021. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
63%

Vizezz be egy nagy lepedőt, vagy plédet, vetkőzz meztelenre, és menj ki a hidegbe (kertes háznál udvar, erkélyes lakásnál erkély), és tartsd magadon negyed órát. Nagyon fogsz fázni, szenvedni fogsz. Utána a barátod ha akar, akkor kézzel fenekelhet, a vizes hideg bőrön sokkal jobban fog fájni.


Ha tud rád vigyázni, akkor szíjjal a hátad is kaphat.

2021. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
71%

Legyél egy napra a kutyája!


24 órán át meztelenül kell lenned, csak négykézláb járhatsz, a földről kutya módjával ehetsz, ő pedig ha olyan a kedve néha beléd is rúg.


Póráz a nyakadon, amikor elmegy otthonról, kiköt valamihez, így nem nagyon tudsz mozdulni, és nyilván éjjel sem az ágyban alszol...

2021. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
58%
Punciverés, hát korbácsolás.
2021. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
86%
Kikötözés. Kötözzön ki kényelmetlen helyzetben (mondjuk rúddal a válladon a kezded a rúdhoz kötve, esetleg aa lábaddal is összekötve, hogy ne tudj lefeküdni sem) és hagyjon ott pár órára. Utána amikor visszatért hozzád, izgasson fel, majd ne hagyon elélvezni, majd pár órán át szintén egyedül kikötve.
2021. febr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 Felix Crux ***** válasza:
73%
A beteg hizzászolásokat kivéve nagyon aranyos kis büntik gyűltek össze! Meséljetek, mi lett végül a történet vége?? :D:D:D
2021. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
14%
Nem mesél a leány. Biztos jó hosszúra sikerült a bünti. :)
2021. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 A kérdező kommentje:
Szakítottunk. Nem a megcsalás miatt.
2021. márc. 4. 16:20
 80/97 anonim ***** válasza:
84%
Így akkor semmilyen bünti nem volt? :)
2021. márc. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!