Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a pasim; mi legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim; mi legyen a büntetésem ezért?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük és azt mondta, nem akar szakítani, mert nagyon szeret, viszont meg kell kapnom a nekem járó büntetést. De nálunk mindig én voltam a dominásabb, és nem igazán tud sok mindent kitalálni, ezért kérünk itt segítséget. Valami BDSM alapút szeretne.

Kérlek, legyetek kíméletesek. (ő nem biztos, hogy ezt kérné)

Én 21, ő 22



2021. jan. 29. 13:03
 51/97 Felix Crux ***** válasza:
72%

28as vgyok, na ugye ugye :) mondtam hogy mindenkinek izgi. Kár volt lepontozni ;)

Örüljetek helyettem is! :*

2021. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
20%
Ki kell vágni a csiklódat
2021. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
87%

Egy hetes büntetés, minden este húzol egy sorsjegyet, ami a napi büntetésed.


Szerencse kérdése, hogy aznap könnyebbet vagy nehezebbet kapsz. Többet kell beletenni, így pár dolog kimarad. Olyan kell, ami fáj de nem okoz marandó kárt.


Ilyenek lehetnek a kártyán többek közt:


Fenekelés (fakanállal, nadrágszíjjal, mondjuk 50)

Csipesz a mellbimbódra, 5 percig

Csipesz a csiklódra 5 percig

50 ütés a talpra, nadrágszíjjal

20 pofon (kézzel, érzéssel)

Fél óra térdeplés

2 óra vigyázban állás a sarokban

Boka csipkedése erősebb gumival

10 tűszúrás a fenékbe

Legón sétálás


Érdekes lehet a listára felírni a korbácsolást, bimbó, csikló átszúrást, combok mellek verését, de ha a barátod tapasztalatlan, akkor nem biztos, hogy jó ötlet ezekkel kezdeni. Fentiekkel nehezebb nagy kárt okozni.

2021. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
73%
52es neked meg a farkadat
2021. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
14%
Megdugatnálak egy indiai elefánttal!
2021. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
56%

Biztos, hogy büntetést érdemelsz?


Tisztességtelen dolog a megcsalás, de a párod is felelős érte.


Valami hiányzott, hogy így döntöttél? Ezt is beszéljétek meg, másképp újra és újra előfordul majd, és akkor lehet nem úszod meg egy kis kínzással vagy nem tudom mi lett végül.

2021. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudod, hogy a párja is felelős? Mi van ha csak simán viszketett neki? 🤷🏼‍♂️
2021. febr. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 A kérdező kommentje:
Hát egyébként van oka, hogy másra vágytam. Ő magát okolja, én nem akarom annyira levinni az önbizalmát. Megbeszéltem vele, amit kellett, hogy segít-e, azt majd megtudjuk.
2021. febr. 3. 13:20
 59/97 anonim ***** válasza:
85%

Ha egy férfi nem tud teljes mértékben kielégíteni egy nőt akkor sérülni fog az önbizalma.


A nőtől nem lehet elvárni, hogy alábbadjon a vágyain, hiszen 21 éves, nem 51, egy hosszú házasságnál előbbvaló a család, de ilyen fiatalon élni kell.


Én szurkolok nektek, hogy jöjjön helyre, beszéljetek őszintén a vágyaitokról és kívánom, hogy a párod fejlődjön abban az irányban, hogy neked is teljes legyen az élvezet. Szerintem ez a fontos és nem a bünti.


Részedről bizonyítja az elköteleződést, hogy hajlandó vagy a büntetést is vállalni, remélem a párodnak ez átmegy és értékeli.


Téged egyébként izgat ez a BDSM dolog, vagy tisztán büntetésből vállalod?

2021. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
92%

Első körben kikötözés és elfenekelés kézzel.

Utána azt parancsolnám, hogy meséld el részletesen az aktust. Amikor egy olyan részlet lenne amit nagyon élveztél vagy élvezhettél egy fenekest kapnál egy vékony pálcával. Mielőtt a beleélvezést mesélnéd hátadra fordítanálak és ismét kikötöznélek. Vibrátor a puncidba, és miután az elélvezést mesélted el a farkam a szádba nyomom és orális szexre kényszerítés jönne. A szádba élveznék. Csak akkor venném ki a vibrátort amikor már könyörögnél, megbánnád a bűneidet és ígéretet tennél, hogy semmi ilyet nem teszel a tudtom nélkül.

2021. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!