Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, anyagias kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, anyagias kérdés párválasztásnál, mit vártok el?

Figyelt kérdés

Mit vártok el a pasitól? Vagyon, illetve iskolázottság, társadalmi helyzet alapján.


Illetve ti hány évesek vagytok, nektek milyen anyagi helyzetetek van, stb



2021. febr. 15. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem egy középosztály az legyen meg. Tehát nem várom el a full gazdag szintet de ha az akkor az plusz pont , de ne legyen csóró akinek semmi jövő képe nincsen.
2021. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Kezdeném magammal: jelenleg a diplomámat csinálom, mellette dolgozom, átlag havi 250 ezret keresek.23 éves vagyok.


A pasitól nem várom el hogy diplomás milliomos legyen. Tudjon megállni ő is a saját lábán egyedül, bárhogyan is. (legálisan🙂)

2021. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még valamivel kiegészíteném a kérdést: írjatok egy konkrét összeget, amit minimum elvártok jövedelemként egy pasisnál
2021. febr. 15. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem várom el hogy gazdag legyen, azt sem hogy diplomás.

Legyen biztos munkahelye, amiből megtud élni, később abból lehessen családot alapítani.

2021. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Most mondjam azt hogy keressen annyit mint én? Ezzel kizárnám idehaza a férfiak 95%-át.
2021. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Én csóró koporsó vagyok, de diplomás, igényes, egyedül élő. Mégis bármilyen nőt megdughatok, tudod, mert jól nézek ki és értek a nők nyelvén. 🙂
2021. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Én: jövőre diplomàzok, jelenleg nem keresek olyan sokat (kb 400k jön be), de pár éven belül -a diploma után - ez változni fog.

Olyan férfit keresek, akinek vannak céljai, jó munkahelye vagy vállalkozása, építi a karrierjét folyamatosan. Nem kell hogy diplomás legyen, ha amúgy jól meg tud élni abból amit csinál. Jó lenne, ha legalább olyan anyagi helyzetben lenne, mint én (szerintem ez érthető). Személy szerint azt se preferálnám ha baromi gazdag vagy tegyük fel milliárdos lenne. Nem sok jó tapsztalatom van az ilyen emberekkel erkölcs szempontjából. De persze vannak kivételek.

24 vagyok

2021. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem a 6-os már megdugott.
2021. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 3 misit keresek és szintén bárkit megdugok :)
2021. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!