Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női logika szerint ez hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika szerint ez hogy működik ?

Figyelt kérdés

Ha elmondom hogy kicsi a farkam ismerkedéskor , törölnek mert bunkó vagyok .

Ha ismerkedés után az első együttlétkor derül ki hogy kicsi , kidobnak mert nem jó a szex.

De mindeközben hangoztatják hogy nem a méret számít ...

Most akkor ez logikus ?



2021. febr. 19. 13:24
 61/119 anonim ***** válasza:
94%

54 és 56ot is én írtam. Nem vitázunk. Egyszerűen én mint nő, női oldalról szerettem volna felnyitni a szemed, hogy nem minden olyan ahogy te azt elképzeled.

Te láttál a világból egy ici-pici darabot, és azt gondolod ez az élet. Így megy minden. Mindenki ilyen.

Engem is csúfoltak tini koromban, amiért anyám vágta a hajam. Amiért nem öltöttem lányosan. 20 éves koromig rám sem nézett senki, és azóta is csak 2 kapcsolatom volt. De megtanultam túllépni a piti gyerekes b@sztatáson, amit éretlen gyerekek csinálnak az iskolában.


Te továbbra is ott tartasz agyilag, hogy azt gondolod magadról amit mások gondoltak rólad 25 évvel ezelőtt. 40 éves korodra azért ezen tudni kellett volna túllépni.


És 15 centi bőven elég egy nőnek, és nem számít kicsinek. Csak ugye tudni kéne használni. Amit te azért nem tudsz mert nem kapsz lehetőséget a nőktől mert a nők szemetek veled. Ördögi kör... Bárki bármit mond neked, csak a saját f@szságodban hiszel. Legyél vele boldog akkor. 😘

2021. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/119 anonim ***** válasza:
91%
Akkor így a végére csak kiderült, hogy mennyi is az annyi. 14-15 cm. Egy volt kollégámnak mereven 8 centis volt, na ha ő elkeseredett ez miatt az érthető. Ezek után tutira nem igaz az hogy a farkad miatt nem kellesz egy nőnek sem. Azért nem kellesz nekik mert az vagy aki.Egy síránkozó full negatív pöcs,akinek a komplexusai körül forog az élete. Amit eddig leírtál arra nem mentség a farokméreted. A tapasztalatot ha máshogyan nem is akkor megszerezhetted volna prostikkal. Találni köztük olyanokat akik szívesen kitanítanak.Dugás közben a csípőd játékával sokféle érzetet lehet kelteni. Az sem mindegy hogy milyen állaga van a farkadnak. Egy betonkemény 15-ös simán jobb lehet a nőnek mint egy szétfőtt virsli állagú, nyeklő-nyakló 17-es, teljesen más érzetet ad a nőnek a kétféle farok. Az erekciós képesség fokozására is vannak masszázsgyakorlatok, érdemes lett volna ezzel is foglalkozni a síránkozás helyett. Az sem mindegy, hogy meddig bírod. Lehet valakinek húsz centis, ha egy perc alatt elmegy akkor az a fa$z nem jó semmire. Tanuld meg visszatartani, gyakorold be a multiorgazmusos szexet. Sok férfi se dugni, se nyalni, se ujjazni nem tud.Mivel ez utóbbi kettőhöz nem kellenek különleges testi adottságok ezért nyugodtan lehetne ezt is csinálnod, csak meg kellene tanulni ezeket jól művelni. Figyelni kellene a nő jelzéseire szex közben, ők testbeszéddel kommunikálnak elsősorban, tehát inkább rá figyelj mint azzal foglalkozzál hogy biztosan kicsi lesz a farkad neki. Magaddal kapcsolatban inkább törődtél volna azzal hogy kihozd a lehetőségeidből a legjobbat. Bárki kigyúrhatja magát egy strandfazon szintre, ha van egy jó tested,rendben van a személyiséged, az ágyban a nőre figyelsz, odaadó vagy, kinyalod, ujjazod, megdugod ahogy csak tudod, mindent beleadva, utána megmasszírozod a hátát, közben dicséred a testét, mindenét, akkor nem igaz, hogy előbb vagy utóbb nem találsz egy olyan nőt akinek ez elég lesz és meg akar maradni melletted. Meg lehet magyarázni mindent saját magad számára, hitegetheted magadat a téveszméiddel, de ezzel nem fogsz előre jutni, ugyanezeket a köröket fogod futni újra és újra. Ha ki akarsz ebből lépni akkor nem tehetsz mást mint elfogadod a méretedet és kimaxolsz minden mást ezen felül, kiaknázod a benned rejlő potenciált minden téren. Ha ezt megtetted és így se kellettél senkinek akkor nyugodt lelkiismerettel nyugodhatsz bele a helyzetbe, azzal a tudattal, hogy te mindent megpróbáltál.
2021. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/119 anonim ***** válasza:
94%
14-15 cm vel semmi baj nincs, az majdnem az átlag. Nekem a 16-17 az ideális, de a 14-15 is teljesen jó. Erre nem foghatsz semmit.
2021. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/119 A kérdező kommentje:

#63 akkor lêgyszives ne szólj bele. Ha nekem is ideális nagy méretem lenne én se itt verném a nyálamat, és hisztiznék a szexhiány miatt.

Csak sajnos az a helyzet hogy ez miatt a 2 centi miatt 22-25 éve tönkre tettek és azóta egy roncs vagyok. De kösz a hozzászólást.

2021. febr. 20. 21:29
 65/119 A kérdező kommentje:

#62 minek próbálkozzak? Ez 15-16 éves koromba eldőlt. Hogy nem...


Azokat amiket leirsz azok nagyon szép dolgok azt leszámitva hogy ahhoz nő közelébe kellett volna jutni. De mivel nem történt meg, ezért értelmetlen arról beszélni hogy hogy kell jónak lenni és majd utána mi történik... Épp ugyanigy az ujjazás és a nyalás tudás is.

Ahhoz is rengeteg idő és nő kell.

Azért te se gondolhatod komolyan hogy egy qrvától tanulok meg szexelni? Egy soha hozzá nem nyúlnék, kettő nincs annyi pénzem, három az egy "gépi futószalag" élmény. Köze nincs egy igazi nöhöz.


Annál meg nincs nevetségesebb amikor valaki gyúrással akarja kompenzálni a kis méretét és azzal bizonygatni a férfiasságát. Mint egy nagy autóval. Vicc.

A kimaxolás meg a bennem rejlő potenciál nem elég semmire a m3ret miatt. És ezt a nök többsége is megerősitette. Annak érdemes küzdeni aki el tud érni valamit. Akinek biztos a bukás az mit erölködjön?

2021. febr. 20. 21:42
 66/119 anonim ***** válasza:
100%
14-15 cm-rel semmi baj nincs, nevetséges ha ettől vagy úgy oda.
2021. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/119 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces kérdező hogy a méretre fogod, miközben pusztító az a negativitás ami dől belőled. Mondhatni visszataszító.
2021. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/119 A kérdező kommentje:

#61 jó 2 kapcsolat és hány pasival voltál? Azt valahogy minden nő kifelejti a felsorolásból...


Az utolsó két bekezdéseddel egyet értek. Valóban túl kellett volna lépni, ha nem lett volna igaz amit gondolnak rólam, azaz hogy egy ronda kisfarkú szxr vagyok. Nehéz férfiként úgy magabiztosnak ês sikeresnek lenni ha az emberre mindig undorral és lenézően néznek.

Ezért könnyebb a nőknek...ha én is kiéltem volna magam akkor lehet nem igy állnék hozzá

2021. febr. 20. 22:07
 69/119 anonim ***** válasza:
100%
A környezeted pontosan úgy fog rád tekinteni ahogyan te magadat látod.Ha te magadat egy ronda kisfaszú szarként határozod meg akkor ezt fogják visszatükrözni neked a nők is.Az meg hogy társkeresésnél előre bejelented hogy neked “kicsi”van az meg teljesen abszurd.Sok nő nincs is tisztában azzal,hogy mennyi az annyi,sok 15 centis farkú csávó bekamuzza a csajának a tizenkilencet az meg elhiszi hacsak eddig nem méregette tolómérővel a pasijai farkát.Ha ezután bemondod neki a tizennégyet akkor ne csodálkozz hogy kicsinek fogja találni az eddigi számokhoz képest.Volt egy szobatársam,lehetett neki vagy 13-14 centis farka,végigdugta vele a fél kollégiumot,jobbnál jobb csajokat.Sok pasinak van ekkora,mégis lett családjuk,gyerekük,jól érzik magukat az életben,nem pedig a méretük miatt görcsölnek napi huszonnégy órában.Körülbelül a férfiak harminc százaléka rendelkezik nagy mérettel.Ennek a fele full szar az ágyban,vagy olyan faszi aki nem kell egy normális nőnek,mert mondjuk egy primitív,igénytelen alkoholista fasz,lehet már impotens is,tehát kitörölheti a seggét a méretével.Sok nő panaszkodik,hogy a pasijukból szinte teljesen kiveszett a nemi vágy.Van egy gyerekkori barátom,komoly méretű szerszámmal megáldva.Nem öreg még egyáltalán,a harmincsas évei közepén jár.A felesége egy nála nyolc évvel fiatalabb,egzotikus arcú bomba csaj,akkora csöcsökkel mint a fejem.A nő már a falat kaparja kínjában,könyörögnie kell azért,hogy legalább a heti-kétheti egy menet meglegyen,mert ha a férjén múlna akkor nagyjából soha nem kapna semmit.Én idősebb vagyok a havernál,közepes szerszámmal,nekem van,hogy két menet között le se lankad,meg csinálnám minden nap.Ezért nem kell irigykedni senkire,meg ezért nem kell hogy komplexusai legyenek az embernek a mérete miatt,mert az még önmagában semmit nem jelent.Sajnállak,hogy neked erre nem sikerült rájönnöd,és hogy elpazaroltad az önsajnálatra a legszebb éveidet.
2021. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/119 A kérdező kommentje:

#69 köszönöm . Sajnos teljesen igazad van , a bekamuzott számok áldozata lettem 15-16 évesen. Teljes mértékben elhittem azt amit mondtak , a hazugságot hasonlítottam össze valósággal.

Most már nem a mérethiányomat nem tudom feldolgozni hanem hogy 22-24 évet leéltem szex nélkül. Így viszont már nem is tudok mást mutatni mint hogy egy selejtes szar vagyok.

És ahogy írod a legszebb évek azaz a szép nők kora elmúlt a maradéknak meg nem sok értelme van. Köszi a választ 👍

2021. febr. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!