Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női logika szerint ez hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika szerint ez hogy működik ?

Figyelt kérdés

Ha elmondom hogy kicsi a farkam ismerkedéskor , törölnek mert bunkó vagyok .

Ha ismerkedés után az első együttlétkor derül ki hogy kicsi , kidobnak mert nem jó a szex.

De mindeközben hangoztatják hogy nem a méret számít ...

Most akkor ez logikus ?



2021. febr. 19. 13:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/119 A kérdező kommentje:
#28 kösz, de mihez kezdjek negativ élményekkel? Abból nekem is van bőven. Vagyis csak az van. Tartós kapcsolatot csak öreg nők akarnak, arra meg kinek áll már fel?
2021. febr. 19. 21:41
 32/119 anonim ***** válasza:
93%
Olyan lekezelően beszélsz a nőkről hogy eddig sajnáltalak de már nem.
2021. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/119 A kérdező kommentje:
#32 ez nem lekező, ezek a tények. Csak a nők azt hiszik milyen különlegesek és baromi más szemszögből nézik a dolgokat, de a tény az amit leirtam. Tisztelem azt aki megérdemli, de mivel csak a megalázást kaptam eddig a nőktől olyan miatt amiről nem tehetek, akkor legyen annyi jogom, hogy tükrőt tartsak eléjük és elmondjam az igazat hiába büdős nekik.
2021. febr. 19. 21:49
 34/119 anonim ***** válasza:
95%

Örülj neki hogy őszinték. Akkor mondjuk ki, a nőknek csak a nagy kell. És akkor most mi változott?


Ja, jöttél önigazolásért, hogy ami miatt kifogásokat keresel, annak van alapja. Vagyis csak ásod magad lejjebb a gödörbe és hülyéket is keresel hozzá, akik bólogatnak neked. Akik meg nem értenek veled egyet azok kamuk. Vicc vagy öreg.

2021. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/119 anonim ***** válasza:
96%

Csak az a baj hogy azok számára is sértő lehet amit írsz, akikre ezek a dolgok nem igazak. Remélem nem veszi magára senki.

Nőgyűlölő és megkeseredett vagy. Ezek a tények.

2021. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/119 anonim ***** válasza:
96%

“ Akkor mondjuk ki, a nőknek csak a nagy kell. ”

Ez most ugye irónia volt? Mert szerintem ez sokkal összetettebb kérdés annál mint hogy ki lehessen jelenteni hogy a nőknek ( kivétel nélkül mindnek) csak (csak) a nagy kell.

2021. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/119 anonim ***** válasza:
93%

#36


Irónia volt igen.

2021. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/119 anonim ***** válasza:
94%
Igen másodszori olvasásra már leesett bocsi. :)
2021. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/119 A kérdező kommentje:

#35 és szerinted ezt ki alakitotta ki bennem? Kik miatt alakult ez ki?

Szerintem a válasz egyszerű.

Sajnos nagyon kevés nőre nem igaz amit irtam. Több száz nővel beszêltem. Szerintem akire valóban nem vonatkozik az nem veszi magára.

2021. febr. 19. 22:42
 40/119 A kérdező kommentje:

#34 te vagy a vicc ha ezt viccnek tartod és mégis itt vagy.

Nyilván mindenki azért teszi fel a kérdést hogy megtudja mi a véleménye másnak, és a sajátjához hasonló véleményekkel jobban tud azonosulni. Csak azt kamuzom le amit nagyon kamu szagú! Pl a 8 centis story...


De valóban örülök neki hogy te is elismered hogy van alapja a kérdésemnek és a problémámnak

2021. febr. 19. 22:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!