Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női logika szerint ez hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika szerint ez hogy működik ?

Figyelt kérdés

Ha elmondom hogy kicsi a farkam ismerkedéskor , törölnek mert bunkó vagyok .

Ha ismerkedés után az első együttlétkor derül ki hogy kicsi , kidobnak mert nem jó a szex.

De mindeközben hangoztatják hogy nem a méret számít ...

Most akkor ez logikus ?



2021. febr. 19. 13:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/119 A kérdező kommentje:

#20 való igaz már ebbe a korba. De ha fiatalon sérült lesz az ember az kihat a felnőtt korára is.

De ha tip top lennék akkor se lenne más a helyzet. A méret és a tapasztalat számít.

2021. febr. 19. 17:59
 22/119 anonim ***** válasza:
96%

Had meséljek neked egy történetet az életemből, kérdező. Volt egy hatalmas szerelmem, összejöttünk, és később, amikor oda jutottunk, kiderült hogy fel sem áll neki az a kb. 8cm. Így is vele voltam hónapokig, nem érdekelt sőt támogattam is. Jól éreztem magam vele, jókat tudtunk beszélgetni. Aztán elkezdte őt zavarni a helyzet, ami történik, és minden alkalommal azt hallgattam hogy hogyan lehet ekkora sz@r, és rosszul érzi magát amiért nem tud kielégíteni, és csak egy selejt. Ez után is sokáig segítettem neki, próbáltam a fejlődés útjára terelni, sikertelenül. Végül az ok, amiért ott hagytam, az volt, hogy csak a siránkozást hallgattam tettek nélkül. Semmi hajlandósága nem volt a probléma mögé nézni (önbizalom hiány). Ez a negativitás engem is csak lehúzott. Ha emberileg, szellemileg rendben lett volna, nem érdekelt volna a többi.


Persze ha alkalmi nőket keresel, akkor ők nyilván azt várják hogy jó szex legyen nagy mérettel, ezt aláírom. De ha rendes kapcsolatot keresel egy normális lánnyal, akkor ajánlom gondolkozz el a fentieken.


Egyértelműen csalódtál egy csomó nőben, és volt sok rossz élményed, amiért megvan a véleményed, hogy a nőknek csak nagy farok kell. De az előítélet, a bizalmatlankodás, és az általánosítás még nem vitt előre senkit.


Kívánom a legjobbakat!

2021. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/119 A kérdező kommentje:

#22 köszi de ez full kamu .


Kb az ezredik ilyen “8 centi volt de szerettem és vele voltam és kitartottam és blablabla és véletlenül se a kis méret miatt dobtam”


Hagyjuk már nagyon unalmas. Kezdve azzal hogy 8 centivel egy férfi se él , nem tud, normális életet élni , nemhogy nőt összeszedni.

Ha valami csoda folytán akkor színész hogy odáig eljut akkor is csak addig. Senki nem magyarázza be hogy egy impotens 8 centis farokkal bármelyik nő is hónapokig marad. ( érdekes a nem működő 8 izgalmasabb mint a működő 14-15)

De az egészben a legnagyobb kamu hogy előtte olyan menő magabiztos volt a pasi hogy lefeküdtél volna , aztán hirtelen átváltozott egy kisebbségi komplexusos önbizalom hiányos ronccsá? 😂😂😂

Mint mondtam kis mérettel és tapasztalatlan pasinak aki ezt egy szóval is elárulja nincs esélye , nem hogy impotens 8 centisen hónapokig

2021. febr. 19. 19:54
 24/119 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hogy a #22 igaz e vagy kamu, de még ha kamu, akkor is van a sztorinak egy mondandója, amin elgondolkodhatnál.
2021. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/119 anonim ***** válasza:
96%

#22 vagyok.


Nem impotens a pasi, orvos is alátámasztotta. Igen megtörtént. Talán nálam nagy szerepet játszott, hogy nagyon szerettem a pasit, és segíteni igyekezetem neki, nem ott hagyni.


De ahogy válaszolsz kérdező, a méretednek köze sincs a problémádhoz. Minden válaszra azt írod hogy kamu, bele sem gondolsz hogy mivel lehet baj. Mert magadon dolgozni kéne, abba meg munkát kéne fektetni amit ugye a legtöbben nem akarnak.


Érdekelne egyébként hogy milyen nőknél próbálkozol. Gondolom a tökéletes cicababáknál, akik el is várnak valamit a tökéletes külsejükért cserébe. :)

2021. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/119 A kérdező kommentje:

#25 kicsit se náluk próbálkoztam , mivel tini korban is és most is láttam az undort az arcukon mikor rám nézték. És tini korban és most 40 évesen is csak a legcsúnyább , dagadt , lelakott nők jelölnek. De meg nekik is a tökéletes pasi kell, és persze a nagy fenekük és elhasznált hüvelyük miatt nagy méret.

Nem írom mindenre hogy kamu csak ami már messziről ordít hogy az. Vagy amit már 100x hallottam.

2021. febr. 19. 21:05
 27/119 A kérdező kommentje:

#24 és mi is lenne az? Amit nem írtam le #23 válaszba?

Mi lenne a tanulságos mondanivaló?

2021. febr. 19. 21:06
 28/119 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező én eggyütt érzek veled, van pár negatív élményem, ha érdekel privátban leírom, de a tartós kapcsolatot igénylő nőknél valóban nem a méret a szempont, hanem az, hogy ki legyen elégítve és azt 10 centis farokkal is meg lehet csinálni ha felbír állni.
2021. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/119 anonim ***** válasza:
100%
Igen aláírom azt is, hogy vannak szexmániás nők is akiket egész nap lehetne dugni, ők a félrelépők az alkalmi szexet keresők, és ő nekik nem kell egy siránkozó önsajnáló partner akit pátyolgatni kell mire eljutnak a szexig, hanem kielégülést akarnak azonnal.
2021. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/119 A kérdező kommentje:

#29 na végre pont erről beszélek.


40-45+os dagadt elhagyott lelakott nők több gyerekkel, 20-30-50 volt parnerrel kinek kell tartós kapcsolatra?


De nem kell pátyolgatni nem is teszik, egyszerűen megmondják hogy kicsi és ennyi.

2021. febr. 19. 21:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!