Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női logika szerint ez hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika szerint ez hogy működik ?

Figyelt kérdés

Ha elmondom hogy kicsi a farkam ismerkedéskor , törölnek mert bunkó vagyok .

Ha ismerkedés után az első együttlétkor derül ki hogy kicsi , kidobnak mert nem jó a szex.

De mindeközben hangoztatják hogy nem a méret számít ...

Most akkor ez logikus ?



2021. febr. 19. 13:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/119 A kérdező kommentje:

#48 nem azt mondtam hogy forditva nincs , hanem hogy érdekes mód a nagy emancipáció hatására durván eltolodtak az arányok.

Rengeteg karrierista férfi "gyilkos" nő lett, és rengeteg lelkironcs férfi.


Azt se vonom kétségbe hogy vannak erős nők akik mélyről is felálltak, de egy nőnek nem kell annyit bizonyitania egy kapcsolathoz mimt egy férfinak. Akkor és olyan helyzetben szerez partnert magának amikor akar. Nem szólják le ha pl nincs lakása, vagy keveset keres vagy nincs autója, stb. Sőt ahogy most alakulnak a dolgok azt is el kell fogadnia sőt tisztelnie kell egy pasinak hogy a nő előtte héten még mással dugott vagy hogy évente 6-10 "szerelmi" próbálkozása volt. Csak mert megteheti....


Kerekesszékes miért ne lenne nyugodtabb? Semmi elvárás nincs vele szembe, főleg nők felől, mindenki sajnálja és segiti. És nincs már gondja a szexre se...

2021. febr. 20. 14:11
 52/119 A kérdező kommentje:
#50 én meg nagy tételben igazolom neked hogy 40-45+os korosztály egy hosszabb házasságból szabadulva bármelyik tini lányt megszégyenitve cserélgeti a partnereket. A társkereső nök nagy része ebbe a csoportba tartozik.
2021. febr. 20. 14:14
 53/119 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak a te szemszöged, én semmit nem tapasztalok ebből ami szerinted olyan jól megfigyelhető.
2021. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/119 anonim ***** válasza:
95%

Atyám. Tegyük fel, egy 40es nőnek 40 partnere volt. (Hogy az általad említett számok arany középútján maradjak). Tegyük fel, 18 évesen kezdett szexuális életet az adott nő. Tehát 22 év aktív éve van. Kerekítve évi 2db férfit jelent. Ez azért szerintem nem a világvége.


De ahogy válaszolsz, már mindenkinek bebizonyítottad a problémádat: te azt gondolod hogy nőnek lenni egyszerű. A nők mindent megtehetnek, ezért a qva anyját az összes nőnek, és neked azért nem jut rendes p@na,mert a nők lelki ronccsá tettek.


Sokadszorra mondom: a problémád a SAJÁT MAGAD sajnáltatása ahelyett, hogy dolgoznál magadon.


Egy kis kiegészítés: a nők is tele vannak gátlásokkal, csak olvass itt a kérdések közt : ez jó alak vagy már kövér vagyok? A salátapunci taszító? Elég ez a mellméret vagy kicsi?

Van fogalmad róla hogy hány nő feküdt kés alá, mert nem felelt meg a férfiaknak valamiért? És de, igenis le kell tenni a nőknek is mindent az asztalra, és el is várják a férfiak. Egy utolsó tanulatlan csajt, megdugnak majd mennek tovább.


Ez csak a te agyad hülye szüleménye, hogy nőnek lenni könnyű, és a nők megtehetnek bármit. A csinos gazdag nők megkaphatnak bárkit. A jóképű gazdag férfiak megkaphatnak bárkit. De ez egy kis réteg. A többiek igenis szenvednek a párkereséssel, bármit is hiszel.


Ui. továbbra sem a méreted a probléma hanem az a mártírkodás amit csinálsz.

2021. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/119 A kérdező kommentje:

#53 te nő vagy fétfi vagy? 40-45+os nőkkel irogatsz társkeresőn? A bárátnőiddel vagy a nő ismerőseiddel kibeszéled hány partnere volt?

Én azt irom amit én tapasztalok mint 40-es lecsúszott ronda társkereső férfi

2021. febr. 20. 15:14
 56/119 anonim ***** válasza:
100%
55, látod már te sem emlegeted a méretet mint probléma... :)
2021. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/119 A kérdező kommentje:

#54 ok azt hiszem semmi értelme tovább vitáznunk főleg úgy hogy te is azt mondod hogy az egy teljesen normális dolog hogy valaki 22 éven keresztül 6 havonta cserélgeti a partnerét. És ha nem ismered be hogy a nőknek semmit nem kell letenni az asztalra ...


De leginkább ha olyan buta vagy hogy elhiszed hogy azt a sok saláta punci kis mell kérdést nők írják ki.


Vagy hogy azt hiszed hogy azok a nők akik műtettik magukat azt a pasik miatt csinálják és nem a saját hiúságuk miatt.


És igen a nők bármit megtehetnek és nekem azért nincs senkim mert tini korban lelkileg tönkre tettek kiröhögtek mert csúnya szegény voltam és 2-3 centivel kisebb a farkam mint amit ők elképzeltek meg hallottak.

2021. febr. 20. 15:40
 58/119 A kérdező kommentje:
#56 nem nekem probléma , hanem a nőknek . Ha nekik is elég lenne egy kisebb 14-15 cm akkor én is boldog ember lennék...
2021. febr. 20. 15:41
 59/119 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neked is vannak elvárásaid, legyen gyerektelen, csinos, gondolom azért valamennyire életképes is legyen, plusz értelmes is. Ha ilyen nőt keresel, azoknak valóban vannak elvárásaik és nem érik be egy 40-es pasival aki annyit picsog, hogy majdnem pelenkázni kell.
2021. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/119 anonim ***** válasza:
100%

Plusz valószínűleg nem a saját szinteden keresgélsz, te sem éred be kevesebbel annak ellenére, hogy a saját elmondásod szerint ronda vagy, kicsi a szerszámod. Akkor mégis milyen alapon szidod azt a nőt, aki elmúlt 40 és nem úgy néz ki, mint egy agyonretusált topmodell? :D


Mondtam én, hogy a fejedben van kva nagy gond.

2021. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!