Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női logika szerint ez hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika szerint ez hogy működik ?

Figyelt kérdés

Ha elmondom hogy kicsi a farkam ismerkedéskor , törölnek mert bunkó vagyok .

Ha ismerkedés után az első együttlétkor derül ki hogy kicsi , kidobnak mert nem jó a szex.

De mindeközben hangoztatják hogy nem a méret számít ...

Most akkor ez logikus ?



2021. febr. 19. 13:24
 71/119 A kérdező kommentje:

Bár attól függetlenül igenis számít a méret mert felnőtt nők már nem veszik be a 14-15 centit 19-nek.

És sok konkrétan kijelenti hogy neki min 17-18 kell. Aki kicsivel is beérné annak meg a maximális tapasztalat , tudás kell ami szintén hiányzik.

Azoknak akiknek meg egyik se számít azok meg olyanok is hogy mindegy ki csak már valaki hozzájuk érjen . Hàt kössz , de ha eddig nem jutott senki , nem ilyennel akarom elkezdeni. Remélem én is nemsokára impotens leszek

2021. febr. 21. 11:00
 72/119 anonim ***** válasza:
100%
Páran itt elég szépen leírtuk a lényeget, és továbbra is a nőket hibáztatod. Abba belegondoltál már hogy te b@szt@d el?
2021. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/119 A kérdező kommentje:
#72 igen persze . Hülye voltam hogy elhittem amit mondtak és hogy különlegesnek gondoltam őket akik csak a legjobbat érdemlik és választják. Nekem is ki kellett volna használni őket mint minden normális pasinak. Nagyot hibáztam
2021. febr. 21. 12:20
 74/119 anonim ***** válasza:
95%
Mondom, nem a méreteddel van a gond, simán csak egy elviselhetetlen, hisztis óriáscsecsemő vagy, arra meg senkinek nincs szüksége.
2021. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/119 anonim ***** válasza:
100%

Arra hivatkozva dobtak a nők szex után, hogy kicsi a pöcölő?

Vagy arra, hogy nem jó a szex?

Esetleg valami egyéb mondvacsinált ürüggyel, hogy nem illünk össze ami szex után derült ki?

2021. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/119 A kérdező kommentje:

#75 méretre hivatkozva szex előtt

Minőségre nem birálták nyiltan, szemtől szembe.

De valahogy mindig "véletlenül" úgy alakult hogy nem...

2021. febr. 22. 10:26
 77/119 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már a hülyeséget! Azért hivatkoznak a méretre, mert kifogást keresnek, hogy ne tudjanak rázni, mert elviselhetetlen vagy. Ha ebben a pár hozzászólásodban látszik, hogy 2 perc alatt fel tudod cseszni az ember agyát az önsajnálatoddal, akkor élőben ennél is durvább lehetsz. A méret nem probléma, mert ha tudnád használni elég lenne, pusztán elviselhetetlen vagy emberileg.
2021. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/119 A kérdező kommentje:

#77 ha tudnám használni...de nem tudom mert nem jutottam hozzá hogy gyakoroljak, vagy kipróbáljam. Mert 22-24 éve a méretem és a külsőm miatt kapom az alázást és megvetést.

Valószinű ha normális tini korom lett volna akkor nem mentem volna tönkre, ha a lányok és most is az öreg nők nem aláztak volna meg, vagy utasitanának el 2 centi miatt amiről nem tehet...

Ok okozat. Nem kell netes ismerkedésnél kifogast keresni, egyszerűen törölnek. Nem kell ezért elővenni a méret dolgot.

2021. febr. 22. 12:04
 79/119 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de érted mi a baj? Elmondásod szerint ronda vagy, "kicsi a farkad" amit nem is tudsz használni, ehhez még társul egy elviselhetetlenül szar stílus és akkor 8 oldalon keresztül szidod a nőket, hogy mekkora szemetek. Nem veszed észre, hogy veled is van nem kis gond?
2021. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/119 anonim ***** válasza:
100%

#79

Nem veszi észre. :D Arról sincs fogalma, hogy ezeken bizony tudna változtatni, ha nagyon akarna.

2021. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!