Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női logika szerint ez hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika szerint ez hogy működik ?

Figyelt kérdés

Ha elmondom hogy kicsi a farkam ismerkedéskor , törölnek mert bunkó vagyok .

Ha ismerkedés után az első együttlétkor derül ki hogy kicsi , kidobnak mert nem jó a szex.

De mindeközben hangoztatják hogy nem a méret számít ...

Most akkor ez logikus ?



2021. febr. 19. 13:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/119 anonim ***** válasza:
95%

Én írtam a 8 centis sztorit is. Az hogy te ezt nem hiszed el, a te dolgod. Csak gondoltam tudatom veled, hogy vannak nálad rosszabb helyzetben lévő emberek, mégis lehet barátnőjük.


Más oldalról:

Megkérdeztél minden nőt, hogy kellesz e neki?

Ja 100 nő mondta? Akkor 100 nő miatt a világ nőinek 3/4-e szemét, és miattuk van önbizalom hiányod. Olyanok miatt akiket nem is ismersz, és fogalmad sincs róla hogy kellenél e nekik.


Abszurd. Próbáltam felnyitni a szemed, és kedvesen írni, és más oldalról megvilágítani a dolgot, de mostmár látom hogy reménytelen, és csak annyit tudok mondani hogy akkor szenvedj ha élvezed.


Ui. Nem ismertem el, ironizáltam ahogy fentebb is olvastad. A nők 0%a válaszolta azt, hogy csak a nagy farok kell. De szerinted ez ugye álszent kamu duma szóval mindegy is.

2021. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/119 anonim ***** válasza:
94%

Engem is aláztak meg meg b*sztak át férfiak. Kiskoromba terrorizáltak, csak engem a külsőmért. Hiába vagyok most már sok ember szerint szép, sose lesz önbizalmam és rengeteg gátlás van bennem.

Mégse általánosítok és gyűlölöm az összes pasit. Mert semmivel se lennék jobb azoknál akik bántottak. Ahogy te beszélsz a nőkről az undorító.

És szerintem menj pszichológushoz, mert elsősorban saját magaddal vannak problémáid, amit nem a gyakorisok fognak megoldani.

2021. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/119 A kérdező kommentje:

#41 marha sokra ment vele, kidobtad. Ilyet én nem akarok.


És igen ha 100 nőből 100 mondja hogy nem akkor az elég reprezentativ

Unalmas ez a "minden nőt megkérdeztél?" duma is.

De beszéltél az összes pasival? Nem. Az ember abból tud következtetést levonni amit tapasztal. Én ezt tapasztaltam tehát ez a véleményem, és sajnos jogosan mert eddig egy nő se cáfolt rá. Egy se mondta hogy elég a kis méret. Mondjuk az is vicces hogy amit ti átlagosnak mondtok, az valójában jóval a nagy átlag felett van, de mivel csak nagy mérettel szexeltek, igy az számotokra az átlag...

2021. febr. 19. 23:41
 44/119 A kérdező kommentje:

#42 akkor mit csinálsz? Minden pasinak bedölsz? És hagyod hogy az 50. is átvágjon és kihasználjon? Vagy esetleg nem is ismerkedsz?

Az a baj hogy te nő vagy, azaz semmiféle elvárás vagy kritérium nincs feléd, akármilyen a múltad a lelki állapotod vagy a külsőd akkor is ezer pasid lehet... Egy hátrányos külsejű vagy adottságú pasinak jó ha egész életében 5-10 nője van.

2021. febr. 19. 23:45
 45/119 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle elvárás a nők felé? Igen? Legyen nagy melle. Legyen kerek feneke. Legyen hosszú haja. Legyen szép körme. Sminkeljen. Legyen jó alakja. Öltözzön jól. És egy szóval legyen tökéletes. Tényleg nincs elvárás...


Valamelyest sérült pasit kaphatnak a nők persze, csak azzal többet veszítenek mint nyernek. Mármint lelkileg.


Mostmár csak egy kérdés maradt bennem. Idejöttél, és végeredményben nem kérdeztél, hanem bizonygatod hogy a nőknek csak nagy kell. Amikor próbálnak felvilágosítani az ellenkezőjéről, tiltakozol. Akkor most mi változott? Boldoggá tett ma, hogy 3 ember egyetértett veled, vagy mi történt? :)

2021. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/119 A kérdező kommentje:

#45 amiket felsorolsz azok egy sem igazak. Azokat csak ti találjátok ki, hogy az kell a pasizáshoz. És erre a legjobb példa hogy az összes öreg dagadt csúnya nőnek is min 30 pasija volt. És nagyon soknak még több, pedig olyan messze álltak a széptől mint én. Egyszerűen pxnátok van és ennyi bőven elég. Az hogy milyen pasit választotok az csak rajtatok múlik ahogy az is hogy hány ment tönkre miattatok!

Nem furcsa hogy rengeteg lelki sérült pasi van és rengeteg sikeres jó nő? Szerintem elég érdekes párhuzam.


A kérdésem fent olvasható. Az hogy elkanyarodott a vita az a válaszoknak köszönhető. Az eredeti kérdés fent van és továbbra is lehet válaszolni rá. Jól esik ha egyetértenek velem, és elszomorit hogy nem cáfolták meg. És az is hogy nem tudtam meg milyen elven müködik ebben a kérdésben a "nöi logika"


De még most is örömmel várom a válaszodat: ha nem számit a méret akkor miért mondja minden nő akivel beszéltem hogy jóval nagyobb kell neki mint amekkora nekem van, miért tűnik el minden nő aki jelöl társkeresőn amikor elmondom hogy kicsi? De a legfontosabb hogy ha mindezt rosszul gondolom és tudom, akkor mi számit a szexben és főleg a kapcsolatban? ( az odafigyelés, hűség, kedvesség stb maszlag hülyeségeket hagyjuk ki, és a valódi dolgokat ird le ) köszi

2021. febr. 20. 00:08
 47/119 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy, hogy tinilányokkal kezdesz?


Mellesleg vicces, hogy szidod a 40-es lelakott nőket, amikor te sem kellesz senkinek. 🤔

2021. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/119 anonim ***** válasza:
100%

“ Nem furcsa hogy rengeteg lelki sérült pasi van és rengeteg sikeres jó nő? ”

Ugye nem azt várod hogy a sikeres jó nőknek a lelki sérült pasik fognak kelleni? Sikeres jó nők sikeres jó pasikkal fognak kezdeni, és ebben semmi különös vagy elítélendő nincs. Neked sem kellenek a náladnál kevésbé vonzó nők, sőt kifejezetten lekezelően beszélsz róluk.

Egyébként lelki sérült nők, és sikeres pasik is vannak, ez nem nemtől függ, hanem az embertől.

És attól hogy a felszínen sikeres egy nő, még nem tudhatod hogy esetlegesen min ment keresztül korábban, lehet neki is szar élete volt, csak siránkozás helyett fel tudott állni, úgyhogy senki felett nem kéne ítélkezni.

Ismerek kerekesszékbe kényszerült embert, akiből kevesebb negatív energia árad mint belőled.

2021. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/119 A kérdező kommentje:

#47 nem kezdek tini lányokkal mivel 40 éves vagyok. Persze szeretnék de tudom hol a határ.

A 40+os nőket pedig azért "szidom" mert olyan elvárásaik vannak amiket nem tudnak viszonozni, vagy olyan múltjuk van amit egy hivatásos is megirigyelhetne, mégis jönnek ezzel a "szerelmet keresek dumával"

Ami azért valljuk be a 30-50. pasi után kicsit viccesen hangzik.

2021. febr. 20. 14:04
 50/119 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam, k*rva kevés 40es nőt ismerek akinek 30-50 pasija lett volna. Biztos van egy ilyen réteg is, de nagy tétben mernék fogadni hogy nem ez az átlag.
2021. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!