Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá, miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Mit szólnátok hozzá, miközben te orálisan kényezteted a párod, ő egyszer csak felnevet, mert eszébe jutott egy régi sztori az exével, ami az orál szexszel kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve vagyunk együtt. Nekem elég rosszul esett, hogy miközben a számmal kényeztetem egy másik nőre gondol. :( Neki nem tettem szóvá, csak magamban nyugtáztam, hogy az orált követő szexuális aktus alatt is, biztos az exére gondolt. :(((Szerintetek túlreagálom?

Mimóza-24N



2021. febr. 21. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Engem is zavarna... Beszéljétek meg, párom is sok sértő női viccet mond, amit nem teszek neki szóvá, pedig kellene mert rosszul esik
2021. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
nálunk igy volt hogy szopott a csaj és elkezdett röhögni de elvileg nem a kis 11 cms virslimen ha nem vamalmi régi emléken bevallása szerint
2021. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megértelek, csak sajnos nálunk nem vicc jutott eszébe, hanem egy közös emlék az exével. Attól tartok, hogy nincs még túl rajta, pedig 5 éve szakítottak már.
2021. febr. 21. 19:13
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Túlreagálod.
2021. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sincs túl rajta, engem baromira megbántana vele. Azt javaslom, beszéljétek meg, ha nem válik be, esetleg te is sináld ugyanezt. Miközben nyal vagy épp nagyban élvezkedik rajtad, te elkezdesz röhögni (nem lesz nehéz, amilyen fejet vágni szokta a férfiak szex közben, senki ne vegye sértésnek) és mond el neki hogy azon nevettél, hogy eszedbe jutott mittomén János exed is ilyen hangot adott ki, miközben szeretkeztetek.


Nagyon durva visszavágás tudom, elég szemétség, de ha nem ért a szép szóból, muszáj észrevennie magát. De először mindenképp beszéljetek erről egy ital mellett.

2021. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Engem is nagyon bántana
2021. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Egy idő után természetes dolog a fantáziálás, de a fickó részéről ez tapló húzás volt. Akkor lehetne szemétebb, ha benyögte volna, ő jobban szopott. Lendüljetek túl rajta.
2021. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Kidibnám a picsàba.
2021. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit zavarna, nemcsak azért, mert az exről van szó, hanem alapból nagy parasztság, és nagyon frusztráló, hogy mikor fel vagy húzva teljesen, kizökkentenek ilyen marhaságokkal. F
2021. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Az a gáz, hogy ezt így be is nyögte.

Néha nekem is eszembe jutnak régi szituációk, ha már új partnerrel vagyok, ez teljesen természetes, és a gondolatait nyilván senki nem tudja irányítani, de eszembe nem jutna, hogy hangot adjak ennek, és még elmondjam a pasinak, hogy jaj a józsi is mit csinàlt szex közben...

Tapló gyökér.

2021. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!