Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá, miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Mit szólnátok hozzá, miközben te orálisan kényezteted a párod, ő egyszer csak felnevet, mert eszébe jutott egy régi sztori az exével, ami az orál szexszel kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve vagyunk együtt. Nekem elég rosszul esett, hogy miközben a számmal kényeztetem egy másik nőre gondol. :( Neki nem tettem szóvá, csak magamban nyugtáztam, hogy az orált követő szexuális aktus alatt is, biztos az exére gondolt. :(((Szerintetek túlreagálom?

Mimóza-24N



2021. febr. 21. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Egy szituról akaratlanul is beugorhat egy előző, de hogy nem tartotta magában, az taplóság.
2021. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Az én exem is eljátszotta ezt, dugás közben. Felröhögött és megkérdeztem, mi van? Azt mondta csak eszébe jutott egyik exe. Hát egy pillanatra lefagytam. De aztán ment minden tovább rendesen. Tudom, hogy ő ilyen őszinte és tabu mentes, meg nem lehet ezeket a gondolatokat irányítani. Többet nem fordult elő. Leginkább azért állt meg bennem az ütő, mert azt hittem, rajtam röhög.
2021. febr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Neked ez nem esett rosszul? Nő v férfi vagy?
2021. febr. 22. 07:33
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát nyilván azért rosszul esett.
2021. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!