Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig tart az igen erős,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart az igen erős, szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberek válaszát várom.

És nem olyan vágyra gondolok, hogy vonzódtam múlt héten egy lányhoz a diszkóban

Inkább az a mindent elsöprő érzés, mikor már mindketten tudjátok, hogy nincs más, aki ilyen hatással van rátok. Mikor a közelében nem vagy ura magadnak.

Mennyi ideig tart? Létezik, hogy egy ilyen erős vonzalom elmúlik egyik napról a másikra? Meddig kell kínlódni :D



2021. febr. 24. 00:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsések vagyunk a párommal, mert 15 év után még mindig úgy kapkodjuk le egymásról a ruhát, mint a félőrültek. Heti 3-4 hosszú, izgalmas és kielégítő együttlétünk van. Voltak hónapok, mikor ellaposodtunk, de mindig (baba, sok munka) összeértünk, összemelegedtünk.
2021. febr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

11. hú ezt jó hallani. komolyan

Pedig hány házasság laposodik el idővel, főleg baba után.

Sajnos én most olyan helyzetben vagyok, hogy a vágy nem fog beteljesülni.

De már kimondtuk mi van, és nem vagyunk már kamaszok régóta.

És csúnya dolog vagy sem, remélem hogy kutyául van ő is.

Ezért érdekelt volna, hogy létezik-e, hogy csak én kínlódom :D

2021. febr. 24. 00:50
 13/27 anonim ***** válasza:
28%
nagyon cringe vagy
2021. febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
13, azta, hogy milyen menő vagy. Magyar szavakat is ismersz? menj alukálni, ilyen szókinccsel nem lehetsz még 15-nél több
2021. febr. 24. 00:53
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hadd döntsem már el én és ne te hogy tárgyként kezelem e a párom vagy sem :)


Egyébként egészséges párkapcsolatban élek, de te meg minden sz@rba belekötsz mert unatkozol és nem tudsz jobb elfoglaltságot. Értelmezd te az én mondandómat, ha már ennyire bele tudsz kötni mindenkibe.

2021. febr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15, de te nem szereted a párod. majd ha egyszer lesz normális kapcsolatod, és megtudod, hogy a párod úgy vélekedik rólad, hogy néha undora van tőled és általában a háta közepére kíván, majd talán rájössz.

és te kötekedsz, mert te jöttél a kérdésemhez és válaszoltál valami nagyon nem relevánsat.

megkérdeztem hogy egy erős kölcsönös vágy meddig tart, te meg leírtad, hogy azt se tudod mi az. .... no comment

2021. febr. 24. 01:13
 17/27 anonim ***** válasza:
14%

Nem a kölcsönös vágyra írtam hogy nem tudom mi az, olvasd újra csillagom. :DD


A szerelmet nem tudom behatárolni, erős és kölcsönös vágy van dögivel. Miért ne lenne ha még vele vagyok? Két éve. Néha szeretem néha nem. Ha olyat mond amivel megsért, kidobom, mert megharagít, ez hétköznapi a párok között. :)


Mit nem értesz ezen? Ilyen gyorsan változik. Pont a kérdésedre válszoltam, de a szövegértésed nulla, gyakorold még kicsit.

2021. febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Igen, "csillagom". Köszönöm, hogy írtál "csillagom". Jó éjt "csillagom" :*
2021. febr. 24. 01:25
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj nekem most lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak ahol én baromira szerelmes voltam a barátnőmbe, mindennél jobban szerettem és soha nem vonzódtam még nőhöz úgy mint hozzá. Szóval eléggé érdekelne is hogy úgy általában mennyi idő kell hozzá mert én nagyon szenvedek nélküle. Hiányzik a szívemnek is meg a testemnek is.
2021. febr. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
96%
Nekunk 3 ev utan se mult el, hozzamer es felizgulok L
2021. febr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!