Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig tart az igen erős,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart az igen erős, szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberek válaszát várom.

És nem olyan vágyra gondolok, hogy vonzódtam múlt héten egy lányhoz a diszkóban

Inkább az a mindent elsöprő érzés, mikor már mindketten tudjátok, hogy nincs más, aki ilyen hatással van rátok. Mikor a közelében nem vagy ura magadnak.

Mennyi ideig tart? Létezik, hogy egy ilyen erős vonzalom elmúlik egyik napról a másikra? Meddig kell kínlódni :D



2021. febr. 24. 00:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó kettő válaszát.

Igen ez a lezáratlan vágy, ami miatt nehéz, én is így vagyok :/

2021. febr. 24. 12:28
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 év jó esetben.
2021. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22. jó esetben, mármint minimum, mert megszűnik, vagy maximum és addig ki kell húzni?
2021. febr. 26. 12:30
 24/27 anonim ***** válasza:
64%

Èn 9 hónapja vagyok együtt a párommal ès folyamatosan kívánom, mint egy tini...


34F

2021. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24. Hajrá :) Ezt jó hallani :)
2021. márc. 10. 15:44
 26/27 anonim ***** válasza:
HA nem teljesedik be, eltarthat simán jó hosszú évekig.. Talán bizonyos esetekben soha el sem múlik, olyan is biztos van.
2022. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Illetve az sem mindegy, hogy ez kölcsönös-e vagy sem, mert az is tovább élteti..
2022. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!