Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha anyukátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha anyukátok intim képet küldene nektek?

Figyelt kérdés

Anyukám tegnap késő este küldött nekem egy képet amin hát.. játszik magával egy segédeszközzel.. És azt írta a képhez, hogy “Hiányzol neki!”..


Nyilván ez véletlen volt és nem nekem szánta hanem apának (akivel ugyan az a keresztnevünk, Ő külföldön dolgozik és ritkán jár haza most).


Viszont nem tudom, hogy most mit kéne csinálnom.. Nem találkoztam azóta anyával és tény fogalmam sincs, hogy kéne-e egyáltalán mondanom valamit vagy jobb ha nem is említjük..


Ti mit tennétek? Illetve ez valószínűleg egy borzasztóan hülye kérdés de volt valaki esetleg hasonló helyzetben?


Köszi a válaszokat!!



2021. febr. 26. 08:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Hát én kezdetnek elküldeném a videót az első kommentelőnek..
2021. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
szólnék neki máskor ne nekem küldje ismét.
2021. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Kikaparnám a szemem
2021. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem felejtsd el, inkább ne emlitsd meg neki vagy csak nagyon óvatosan, hogy véletlenül kaptál tőle valamit, amit nem neked szánt.
2021. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp szólj hogy jobban figyeljen. Mielőtt másnak is elküldi véletlenül..
2021. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

Mutasd.

Meglátjuk mit tennék

2021. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Bárcsak a lottó számokat tudnám olyan jól mint azt, hogy biztos lesz valaki aki a képet akarja..


A normális válaszokat köszönöm! Tényleg a diszkrét figyelmeztetés tűnik a legészszerűbbnek!

2021. febr. 26. 08:30
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Ne is várj mást ezen az oldalon, ez itt a GYK 🙃🙂 Csak diszkréten 😇
2021. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát...jó kérdés...én a helyedben mihamarabb el akarnám felejteni. Másfelől ha legközelebb beszélnek és apud elmondja anyudnak, hogy nem kapta meg, abból lehet egy kis pánik.

A helyedben talán egy félmondattal elintézném neki, hogy "Ez félrement, legközelebb figyelj oda kicsit jobban." és persze töröltem volna a képet.

2021. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem kamu, akkor torold le es annyi , nem kell szoba hozni
2021. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!