Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha anyukátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha anyukátok intim képet küldene nektek?

Figyelt kérdés

Anyukám tegnap késő este küldött nekem egy képet amin hát.. játszik magával egy segédeszközzel.. És azt írta a képhez, hogy “Hiányzol neki!”..


Nyilván ez véletlen volt és nem nekem szánta hanem apának (akivel ugyan az a keresztnevünk, Ő külföldön dolgozik és ritkán jár haza most).


Viszont nem tudom, hogy most mit kéne csinálnom.. Nem találkoztam azóta anyával és tény fogalmam sincs, hogy kéne-e egyáltalán mondanom valamit vagy jobb ha nem is említjük..


Ti mit tennétek? Illetve ez valószínűleg egy borzasztóan hülye kérdés de volt valaki esetleg hasonló helyzetben?


Köszi a válaszokat!!



2021. febr. 26. 08:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
A sajátodról töröld a képet, valahogy szerezd meg az anyukád telóját, onnan töröld a neked elkuldott üzenetet, majd küldd el apukadnak, azt amit szántak neki (ha még nam kapta meg) 2 perc alatt el lehet rendezni a dolgot. Nem kell felhozni a témát sztem
2021. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem csinálnék, törölném és nem is hoznám szóba. Neki is van intim élete, ami rá tartozik. L.
2021. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 kisördög1 ***** válasza:
65%
Ennyire kamuszagú kérdést...Nincs ma se suli, hogy ilyeneken fantáziálsz?
2021. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy kaptál tőle egy üzenetet éjszaka, de nem töltötte be a képet, mert szarakodott a rendszer, lassú a net a telefonodon, stb. Úgyhogy törölted is, de küldje át újra, ha valami jó poén, vagy fontos.
2021. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb rá fog jönni, hogy nem jó helyre küldte az üzenetet, akkor majd éppen olyan kellemetlen helyzetben leszel mint most. Tehát fel kellene neki hoznod a dolgot és tisztázni vele.
2021. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%
Én megszúrnám anyámat. Mondjuk én már a nővérem macskáját is megszúrnám. Múltkor is azt álmodtam, hogy a macskát reszelem. ne is várjatok tőlem mást 30 éves szűz, idegbeteg, frusztrált vagyok.
2021. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%

"Mit tennétek ha anyukátok intim képet küldene nektek?"

Én a helyedben elköltöznék a cigánysorról.

2021. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
Kitörlöd, nem hozod szóba. Bár valószínűleg észrevette már a dolgot. Ha mégis szóba kerül akkor "semmi gond anya örülök hogy apuval szeretitek egymást".
2021. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok. Ahogy az előttem szóló írta. Végül is fel fog tűnni neki, hogy kinek küldte. Nem kell szóbahozni, ha mégis előjönne, kezeld lazán: "semmi baj, csak legközelebb óvatosabban".
2021. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik értelmes tanácsot adtak!


Nem tudom, hogy érdekel-e bárkit is de gondoltam azért leírom ide. Beszéltem anyával de Ő hozta szóba a témát.. Azt mondta, tudja, hogy nekem küldött egy bizonyos képet és nagyon sajnálja, hogy ilyet kellett látnom. Én mondtam neki, hogy semmi baj, előfordul az ilyen a legjobbakkal is és próbáltam viccelni, hogy lehet jobb lenne ha nevet változtatnék a jövőbeli meglepetések elkerülése végett. Ezen anya jót nevetett és kb. ennyi volt. Közel sem volt olyan kínos mint hittem de azért nem feltétlenül szeretném mégegyszer átélni! :D

2021. febr. 27. 07:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!