Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 éves vagyok 17 éves a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok 17 éves a barátnőm egy hónap múlva 18, miért ítél el minket mindenki?

Figyelt kérdés
Miért nem lehetünk együtt nyugodtan? Szüzességem is ő vette el. Együtt vagyunk egy ideje. Ő családja is ellenzi enyém is. De mi közük hozzá? Felkoltozem ide Pestre vidékről. Nagyon megérte itt egymásra találtunk. Végre jó életem van. Igaz egy.garzonban lakom de nem gond. Jó nekem. Szerelmem is apja meg családja is elkapott. De nem lehet minket szét vasztani. Miért nem érti meg? Nagyon szeressük egymást. Egesz nap.egyutt akartunk lenni. Hugom is azt mondja gáz. Miért van mindeki ellenünk. Sajnálják a boldogságot.

2021. márc. 6. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel mások mit gondolnak?
2021. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez kamu kérdés. Vagy, ha mégse, akkor ezzel komolyan bárki ennyit foglalkozik? Ki a francot erdekel mások magánélete? Valószínű akkor nem igazán normális a családod (bocs). 14 év felett mindenki azzal jár és szexel, akivel csak akar. Ha tényleg komoly a kérdés, akkor javaslom, hogy nőlj túl mások csiripelésein. Azt még megértem, ha a fiatalabb fél bizonytalankodik és befolyásolható, de 28 évesen már rég önállónak és függetlennek kellene lenni (fejben)
2021. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretnek beledumálni mások életébe. A párod 17 éves, még egy év és nagyon joguk sem lesz beleszólni. Igaz most sem nagyon van, ha "túlélitek" a támadásokat, megmutatod hogy igenis szereted, kiállsz érte és bármit megtennél érte, boldognak látják veled akkor előbb-utóbb (lehet több év) a családja is megbékél. Igen, lehet több év, de siettek valahova? Nem akarsz vele együtt lenni évek múlva is? Akkor meg nem számít +/-2-3 év mire lenyugszik a család.
2021. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert te felnőtt vagy, ő pedig gyerek.
2021. márc. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
A kamukérdéseket ítélem el, mint ez is. Érdekes mostanában állandóan van egy ilyen kérdés, hasonló korosztályokkal, csak más körítéssel. Hagyd már abba...
2021. márc. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Én 33 évesen 16 évessel jártam. Volt akinek nem tetszett. Ezt válaszoltam: "Rendben. Neked nem tetszik. Akkor most mit csináljak a véleményeddel? Kitörlöljem vele? :)"


Az számít, hogy a lánynak és a fiúnak/férfinek tetsszen. A nemtetsző embert, pedig általában megkérem, hogy írja fel a véleményét egy WC papírra, zsebkendőre és adja át nekem. És akkor van lehetőségem szerencsésen felhasználni.

2021. márc. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Inkább az a gáz hogy 28 évesen ő vette el a szüzességedet. Ez elmond mindent rólad is meg róla is. Én idősebben is voltam együtt fiatalabb csajokkal, de sosem volt ebből gond. Talán mert nem vagy ép elméjű...
2021. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!