Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgulok és félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meowka kérdése:

Nagyon izgulok és félek tőle... ez normális?

Figyelt kérdés

Holnap átjön a párom legjobb haverja, aki eléggé eltűnt mostanába, de múlthéten felbukkant, és most szombaton is átjön. És annó (igaz, lassan már talán 7-8 éve) a párom akkori barátnője, a párom és a "haver" nyomtak egy hármast egy kis iszogatás után. Most a párom ismét fel fogja tenni ezt a kérdést neki valszeg... Persze megkérdezett engem is, és nem mondtam határozottan nemet (hisz azért érdekel is) csak nagyon félek tőle. Nincs önbizalmam (azé' van pocakom/combom/seggem bőven), és félek, hogy nagyon szégyenlős leszek, vagy kínos lesz valamiért. Párom exe eléggé normál/vékony alkat volt... Szóval érdekel is, de ha visszautasítaná, se lenne bajom (max az önbizalmam még lentebb megy). Viszont ha összejönne, az tuti jót tenne a lelkemnek és gondolom élvezném persze, hisz vannak játékaink, nem idegen 2-3 "fasz szerű dolog" és ja...

Nemtudom hogy tényleg akarom-e, és csak a saját magam farkasa vagyok, vagy se.

A koraink L21 F28-28



#fiú #szex #félelem #izgalmas #2 fiú egy lány
2021. márc. 12. 21:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha akarnád, tudnád.
2021. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Mi nem bántuk meg!

Igaz, előtte minden alaposan átbeszéltünk, és mindketten egyértelműen akartuk! És csuda jó volt!

2021. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Na mivolt?
2021. márc. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
majd este, ha lesz...:)
2021. márc. 13. 12:43
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha nem görcsölsz, akkor nagyon jó is lehet!!!

Arra figyelj, hogy mindkét pasival egyforma mértékben és mélységben foglalkozz, mert ilyenkor hajlamos az ember az újdonsággal többet foglalkozni, de ezt nem szabad, mert a párod megsértődhet! Élvezd mindkettőt egyformán, hiszen azért csináljátok!!!

2021. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Jelentem; megtörtént, és kifejezetten izgi és jó volt.

Nyilván lesz ismétlés majd.:)

2021. márc. 14. 00:43
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Na ez nem semmi!

Mi volt a felállás? :D

2021. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Hát de nekem ez olyan hihetetlen!

Mármint elhiszem, hogy megtörtént.

De hogy tud ezzel együtt élni a “párod”?

Így akárkivel félre lehet kefelni az sem érdekelné! :D

Remelem azért lesz olyan is, hogy két lány felállás, hadd legyen neked is fura.

Ha nem lesz akkor lehet kicsit meleg a párod!

2021. márc. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Értetlenkedik itt a "Búza vagyok" nevű felhasználó, bezzeg amikor a homofóbok nyomják nekik a dumát arról hogy nem értik mi a jó a homoszexben már gépelik a levelet az EJEB-nek meg az alapvető jogok biztosának :D

Felnőtt emberek, közös megegyezés alapján így szexelnek mert jó nekik és pont. Mintha a meleg közösségben nem lenne még bevettebb szokás a hármas, négyes, groupsex, nyitott kapcsolat miegyéb. :D

2021. márc. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom igazából hogyan működik egy meleg közösség… :D

Szeretek trollkodni, de itt most valós dolog történt!

Ilyennel még viccelni is rossz lenne, ergo ez igaz…


Ebben mi a felnőttség? Az ha a párodat, “”szerelmedet”” nyomja egy veled azonos nemű “legjobb” barátod?!? :D

Ez komoly?

Ha már melegség! Ezek a nagyon jó barátok tuti csinálták már együtt is közös megegyezessél…

Remélem egy-két nemibetegség szóródott most azért… :D

Na de a lényeg!

Az oké, hogy nem veszi figyelembe egy 21 éves kis ribizli lányt, mert neki még nem volt ilyen, izgalmas volt, oké!

De férfi szemszögből nem jobban illene két lány??? :D

Vagy ilyen szerencsétlen, hogy nem tud szerezni egy másikat?

Valaki magyarázza már el mi a fene folyik itt!!!! :D

2021. márc. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!