Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgulok és félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meowka kérdése:

Nagyon izgulok és félek tőle... ez normális?

Figyelt kérdés

Holnap átjön a párom legjobb haverja, aki eléggé eltűnt mostanába, de múlthéten felbukkant, és most szombaton is átjön. És annó (igaz, lassan már talán 7-8 éve) a párom akkori barátnője, a párom és a "haver" nyomtak egy hármast egy kis iszogatás után. Most a párom ismét fel fogja tenni ezt a kérdést neki valszeg... Persze megkérdezett engem is, és nem mondtam határozottan nemet (hisz azért érdekel is) csak nagyon félek tőle. Nincs önbizalmam (azé' van pocakom/combom/seggem bőven), és félek, hogy nagyon szégyenlős leszek, vagy kínos lesz valamiért. Párom exe eléggé normál/vékony alkat volt... Szóval érdekel is, de ha visszautasítaná, se lenne bajom (max az önbizalmam még lentebb megy). Viszont ha összejönne, az tuti jót tenne a lelkemnek és gondolom élvezném persze, hisz vannak játékaink, nem idegen 2-3 "fasz szerű dolog" és ja...

Nemtudom hogy tényleg akarom-e, és csak a saját magam farkasa vagyok, vagy se.

A koraink L21 F28-28



#fiú #szex #félelem #izgalmas #2 fiú egy lány
2021. márc. 12. 21:24
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A páromat valamiért izgatja ez. Ő se tudja megmagyarázni egyszerűen, hiába kérdezgetem. Gondolom tetszik neki, hogy élvezi a párja.

Nem igazán értem ezt a nemibeteges fétised, teljesen alaptalan az esetünkbe, persze ennek okát nem fogom az orrodra kötni.

Na meg azért szögezzük le, hogy egyáltalán fel sem merült semelyikükbe, hogy egymáshoz érjenek(véletlenül se).

És nem azért mert elítélném vagy bármi, kit érdekelne ha bi lenne a párom(?) Pont leszarnám.

A másik felállás lehetősége meg... kb 2 éve tisztába van vele a párom, hogy nekem nem menne.

Lehet önző dolog, de én nem bírom félretenni a hatalmas féltékenységemet, és pont ezért sose vártam el tőle se egy 2F1L-t. De ezt kifejezetten szerette volna. És mindenki élvezte, tehát... hol itt a gond? Miért baj ez? Miért fáj neked?😂

2021. márc. 14. 03:28
 22/22 anonim ***** válasza:
49%

Az ember eredendően biszex és poligám.

Ez a "Búza vagyok" nevű csóka egy bigott őskövület - nem kell vele foglalkozni!

Az a lényeg, hogy nektek (is) bejött!

A féltékenységed viszont nem jó jel, ezt a műfajt nem lehet "birtokos esetben" folytatni!:)

2021. márc. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!