Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a kor, miután a korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a kor, miután a korai magömlés már elfogadhatatlan, és ultraciki egy férfitől?

Figyelt kérdés

Lassan 25 éves leszek, és eddig elfogadtam magam úgy, ahogy, hogy ennyit bírom, próbáltam a lányokat mindig kielégíteni alternatív módszerekkel, inkább több, mint kevesebb sikerrel. De akkor is, majdnem tucatnyi partner után sem sikerült kinőnöm ezt a problémát, talán már nem is fog sikerült. Egy 25 év feletti férfitől már egy nagybetűs NŐ elvárja azért, hogy addig bírja, amíg kell, nem? Félek, hogy már sosem növöm ki ezt a problémát, és 30-40 évesen is annyit fogom bírni, mint egy tini.

Van más férfi is, aki már 25-30 év fölött nagyon keveset bírja? Mert azt tudom, hogy 20 év körül ez még általános dolog a fiúknál. Na de majd 30 év fölött ultragáz már, nem? Félek, hogy egy nő sem fog komolyan venni így.



2021. márc. 18. 10:17
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Na legalább őszinték vagytok, köszi. Jobb ha beállok szerzetesnek ezután.
2021. márc. 18. 11:06
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert mit vártál? Igen, tegyél ellene. A szex nem csak rólad szól.
2021. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírnád milyen módszereket próbáltál esetleg jelenleg mikkel próbálkozol vagy változtass ezen?
2021. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Maszturbálásnál gyakorlás (megállás magömlés előtt), gondolataimat próbálom elterelni szex közben, elszorításos technikát is kipróbáltam (ez nagyon szar), illetve fejben kontrollálni a dolgot, de semmilyen kontrollom nincs az orgazmusom felett, akárhogy erőlködök. Pózváltások, meg ilyenek, talán még ez az, amivel tényleg tudok néhány percet nyerni.
2021. márc. 18. 11:17
 15/33 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet például a második körben? Mert oke az elsőbe 2 perc, de a második?
2021. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nincs második kör, kell minimum 15 perc, de inkább fél óra szünet. De akkor is hamar jön a cucc, nem bírom többet.
2021. márc. 18. 11:23
 17/33 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom🤷🏻‍♀️ de ettől függetlenül én nem nézlek le vagy ilyesmi, így vagy összerakva
2021. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

17es

Hát igen. De sokan nem így fogják fel, látod a válaszokban is van olyan, aki önzőnek gondol emiatt, hogy csak magammal törődök, stb. Mintha ezt direkt akarnám így.

2021. márc. 18. 11:34
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Keresned kell olyan nőt akinek elegendő ha jól ki van nyalva, vagy ő is gyorsan elélvez. Más megoldás akkor nincs ha tényleg mindent próbáltál.
2021. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
mit jelent h korai? 1-2 perc vagy 1-2 lökés?
2021. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!