Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a kor, miután a korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a kor, miután a korai magömlés már elfogadhatatlan, és ultraciki egy férfitől?

Figyelt kérdés

Lassan 25 éves leszek, és eddig elfogadtam magam úgy, ahogy, hogy ennyit bírom, próbáltam a lányokat mindig kielégíteni alternatív módszerekkel, inkább több, mint kevesebb sikerrel. De akkor is, majdnem tucatnyi partner után sem sikerült kinőnöm ezt a problémát, talán már nem is fog sikerült. Egy 25 év feletti férfitől már egy nagybetűs NŐ elvárja azért, hogy addig bírja, amíg kell, nem? Félek, hogy már sosem növöm ki ezt a problémát, és 30-40 évesen is annyit fogom bírni, mint egy tini.

Van más férfi is, aki már 25-30 év fölött nagyon keveset bírja? Mert azt tudom, hogy 20 év körül ez még általános dolog a fiúknál. Na de majd 30 év fölött ultragáz már, nem? Félek, hogy egy nő sem fog komolyan venni így.



2021. márc. 18. 10:17
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

29es

Köszi a tippet, sajnos nincs kivel gyakoroljak jelen pillanatban. Maszturbálásnál kipróbáltam ezt a mély légzéses dolgot is, nem működik.

2021. márc. 21. 15:36
 32/33 anonim ***** válasza:
Komolyan én nőként érzem magam már kínosan ezektől a nesze semmi, fogd meg jól hozzászólásoktól. Azért az egyértelműen lejött, hogy a srác próbál tenni ellene és nem csak magára figyel. Most vagy én vagyok extrán türelmes, vagy tévhitekben élnek itt sokan, de azért ez elég gyakori probléma sok férfinál. Kérdező, kitartást, biztos lehet valahogy segíteni ezen. Esetleg szexuál pszichológus? Az én férjemnél pl rövid fitymafék is közre játszott ebben a problémában, ezen is érdemes gondolkodni. Én például úgy gondolom, bárki bármit mond, hogy van aki érzékenyebb ilyen téren. Lehet, hogy nálad is bizonyos pontig lehet majd ezen javítani.
2021. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Így van 32-es, köszi a kedves választ. Nem direkt csinálom, hogy gyorsan élvezzek. Amúgy az utóbbi 1-2 hétben mintha elkaptam volna egy pontot, amin ha átlendülök, egész jól bírom a maszturbálást is, nem kell állandóan szünetet tartsak, mint máskor. De lánnyal nem tudom, ha működne ez, az a baj, hogy mikor lánnyal vagyok, annyira elvonja az egész helyzet a figyelmem, hogy semmi kontrollom nincs a farkam működésére. Pszichológushoz nem mennék, főleg amíg nincs is párom, szerintem értelmetlen.
2021. ápr. 7. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!