Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a kor, miután a korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a kor, miután a korai magömlés már elfogadhatatlan, és ultraciki egy férfitől?

Figyelt kérdés

Lassan 25 éves leszek, és eddig elfogadtam magam úgy, ahogy, hogy ennyit bírom, próbáltam a lányokat mindig kielégíteni alternatív módszerekkel, inkább több, mint kevesebb sikerrel. De akkor is, majdnem tucatnyi partner után sem sikerült kinőnöm ezt a problémát, talán már nem is fog sikerült. Egy 25 év feletti férfitől már egy nagybetűs NŐ elvárja azért, hogy addig bírja, amíg kell, nem? Félek, hogy már sosem növöm ki ezt a problémát, és 30-40 évesen is annyit fogom bírni, mint egy tini.

Van más férfi is, aki már 25-30 év fölött nagyon keveset bírja? Mert azt tudom, hogy 20 év körül ez még általános dolog a fiúknál. Na de majd 30 év fölött ultragáz már, nem? Félek, hogy egy nő sem fog komolyan venni így.



2021. márc. 18. 10:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, hogy megtudd mi az, ami elterelheti a figyelmedet arról, hogy mit csinálsz. Én például csak akkor szoktam ténylegesen azzal foglalkozni, hogy mennyire élvezem, amikor már el akarok élvezni. Illetve amikor te irányítasz, akkor az intenzitást is tudod befolyásolni, ami szintén elég sokat segíthet rajtad. Bár gondolom ez is ember függő, de 30-40 percet nem olyan veszélyes kibírni. Gyakorolj sokat és jó lesz. :) 29/F
2021. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

20-as

2-3 perc az átlag, ha 5 perc felett akarom, az már szenvedés, maszatolás csak.

2021. márc. 18. 15:34
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a Kegel-gyakorlatot: ez ún. medencefenék-torna. Nézz utána, nekem bevált!! Hasonló problémával küzdöttem, mint Te. Azt nem mondom, h 20 percig is bírom, és hónapok óta nincs női partnerem, akivel "tesztelhetném", mennyit fejlődtem, de maszturbálás során érzem, hogy át tudok lendülni azon a bizonyos "elsülési ponton", többször is. 36F
2021. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Próbáltam párszor, de nehezemre esett, aztán felhagytam vele.
2021. márc. 18. 20:53
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó módszer ha a robbanás előtt kiveszed és addig nyalsz, izgatod a nőt. Nyersz vele egy kis időt. Gyakorolni kell sokat.
2021. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy újdonságot, hogy a lassú légzéssel lehet kontrollálni az orgazmust. Őszintén sosem próbáltam. Meg itt is írták az izmok erősítését, ami nekem valószínüleg nagyon gyenge pontom. Működhet vajon ez a légzéses dolog a nagy izgalom hevében?
2021. márc. 20. 10:21
 27/33 anonim ***** válasza:

25-ös: jó ötlet, ha robbanás előtt kiveszi, csak nem minden csaj tolerálja.. gondolj bele: mi van, ha a csaj már pont a "ne hagyd abba" fázisban van, és zokon veszi, ha hirtelen kizökkenti azzal, hogy kiveszi?!

Nálam is hasonló gondok voltak(vannak még?!🤔), mint a Kérdezőnél, és például az exnejem kifejezetten utálta, ha kivettem robbanás előtt, de azt is, ha elmentem gyorsan.. ez nagyjából ki is nyírta a szexet... Nálam a Kegel-gyakorlat picit segített, úgy érzem. 23-as hozzászóló voltam.

2021. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Minden kor ilyen. Akit rendesen neveltek, az tesz ellene, amint felfedezi magán ezt.
2021. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Mivel értelmesebbnek tűnsz így írok.

Szerintem a pasik többségénél nem az van,hogy nem akarnak változtatni. Inkább ciki a partnernek elmondani. Pedig ezt meg kell lépni, mert a masztis tanulás sosem lesz olyan mint nővel. És jobb ha ennek a fejlesztése már ott kezdődik el. Nem azt mondom az alapokat ne tanuld meg,mert az izgalmi szintekre jó.

2021. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Nézz szét Gilján János yt. csatornáján. ;)

2021. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!