Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy álljak bosszút rajta,egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút rajta,egy nőcsábász palin?

Figyelt kérdés
Először nem akartam.De nagyon megbántott. Csak egy kicsit meg akarom szivatni,de hogy??
2021. márc. 24. 06:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
59%

#31

A kettős mérce manapság is működik.

A tetteiről viszont mindenki maga dönt. És a következményeit is tudni kell viselnie.

Nem az a baj, hogy jól érezted magad egy kicsit, hanem az, hogy tudtad kivel bújsz össze, mit várhatsz tőle az előélete alapján, és ennek ellenére mégis megvagy sértődve. Tanuld meg előre felmérni, hogy kinek érdemes széttenni a lábaidat.

2021. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
#31 Ezért nem kell rögtön összefeküdni. Mert ez a vége. Ezért találták ki régen azt h nincs sex a házasság előtt. De az ügye olyan ódivatú.
2021. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
... jobb utólag siránkozni?
2021. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

CSAK azért dughatnak meg 1000 nőt mert azok hagyják magukat.

Te voltál az egyik.

2021. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Hát 32 rosszul tudod nem ismertem őt,nem tudom milyen,nem tudok róla konkrétan semmit se ,de lényegtelen . Csak úgy összekeveredtünk. De ő megkért valamire én be is tartom, akkor ő miért nem?
2021. márc. 24. 14:12
 36/37 anonim ***** válasza:
Mi az? Ezt nem írtad eddig. Honann tudhatjuk?
2021. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Mond, hogy szeretnél neki mondani valamit, álljon eléd elég közel, majd csinálj úgy, mintha közeledni szeretnél felé, pl.: megpuszilni, de helyette a térded a golyóiba csapódik:). Kicsit megmogyorózod:).
2021. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!