Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában egy feleséget,barátn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában egy feleséget,barátnőt mennyire nehéz rávenni a cuckold-ra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erre nem lehet egyértelműen válaszolni, de kb. mennyi időbe telik mire bele mennek ebbe? Hónapok, évek? Van esetleg tapasztalata valakinek a témában?

2021. ápr. 2. 22:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Én évek után sem mennék bele.
2021. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem olyan, mint szilvafát ültetni a kertben, és várni, hogy mikor terem eleget a lekvárfőzéshez.

Van, akit soha nem lehet rávenni, és elhagy, ha győzködöd.

És van, ami maga hozza fel.

Mert minden ember más, és a nők bizony emberek.

2021. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek egy jelentős részében sehogy. Az én véleményem az, hogy a nők jelentős része szeret felnézni a párjára, és ha az ott veri magának miközben egy alfahím rajta van, elmúlik benne a tisztelet.

Ez egyébként néhány beszélgetés alatt kiderül. Ha teljesen elzárkózik, akkor jobb, ha hagyod, ha témában marad, és kíváncsi az indokaidra, akkor van rá esély.

2021. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
nem igaz már ez a cuckold mánia...
2021. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát, beszéltünk már róla többször is, de mindig csak tereli a témát. Lehet úgy veszi, hogy le akarom teszteli vagy ilyesmi. Néha úgy érzem, hogy nyitott lenne rá, de többet kellene kommunikálnunk róla, amit viszont ő nem nagyon akar. 30-asok vagyunk mindketten.
2021. ápr. 2. 22:47
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

3as jól leírta

Mellesleg egy pöcs vagy hogy rá akarod venni a párod ilyesmire. Feldogod te hogy mit művelsz egyáltalán? Ne akarj rávenni senkit semmire. Ha nyitott rá akkor oké mehet, de ne beszélj rá olyatamitvalójában nem akarna. Nem lehetszennyire önző és erzéketlen...

Hatereli a témát és nem akarbeszélni erről, akkornem akarja ezt. Talán nem akar így szemtől szembenelutasítani, fél nemet mondani, mert úgy érzi kötelessége akedvedben járni barátnőként. Kétlem hpgy csak emésztgetné a témátmertakkor azt elmondtavolna hogy átgondolja.

Ha nem tudszlemondani erről a vágyadról, inkábbmost szakítsvele

2021. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

A valóságra vagy kíváncsi vagy az itteni álszenteskedésre?

Az emberek fele félrelép. Rengetegen megcsalják a párjukat. Lényegében úgy élnek cuckoldban, hogy nem is tudnak róla. Szóval na, a rózsaszín köd után a legtöbb ember vágyik a mással való szexre. Nem nehéz rávenni őket.

(Persze, itt senki sem lép félre és hasonlók.)

2021. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párom felhozta, hát ha ez a vágya, legalabb nyiltan csalhatom...
2021. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul közelíted meg.. nem vehető rá senki semmire. Ha nem tudod meghozni a kedvét hozzá, akkor nem akarjátok mindketten és rosszul fog elsülni. Ez csak úgy életképes ha te maradsz A FÉRFI a szemében (vagy ahogy fentebb írták, az alfa). De ahhoz szimpatikussá kell tenned a dolgot számára. Ha azt érzi, hogy róla szól, meg rólatok, neki akarsz valami extrát, az rögtön másképp hangzik egy nő számára, mint az a kép hogy őt szétkúrja valaki te meg cibálod a sarokban..
2021. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én ezt igazából nem csak magam miatt szeretném, hanem miatta is, mert nekem már évek óta gondok vannak a férfiasságommal a cukorbajom miatt és nem szeretném ha miattam ő kimaradna a minőségibb együttlétekből.
2021. ápr. 3. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!