Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában egy feleséget,barátn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában egy feleséget,barátnőt mennyire nehéz rávenni a cuckold-ra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erre nem lehet egyértelműen válaszolni, de kb. mennyi időbe telik mire bele mennek ebbe? Hónapok, évek? Van esetleg tapasztalata valakinek a témában?

2021. ápr. 2. 22:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A 16os troll biztos vagyok benne
2021. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21

Szerintem ők szélsőségesebbek szoktak lenni, hogy jobban provokáljanak, de nyilván lehet. Viszont csak itt közülünk is többen vannak akik lazán félremenegetnek, és maguk is írhatták volna, csak ezt ilyen hozzáállással, ilyen kontextusban leírni elég beteg (most a megcsalástól függetlenül).

2021. ápr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!